Dziękujemy darczyńcom

  • 24.06.2020, 17:14
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Dziękujemy darczyńcom podziękowania dla CALBUDu
Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podziękował dziś Panu Edwardowi Osinie, prezesowi firmy „Calbud” za wsparcie zachodniopomorskiej służby zdrowia okazane podczas epidemii koronawirusa

Firma Calbud zakupiła i przekazała sprzęt medyczny m.in.:  dwa respiratory, dwie pompy infuzyjne i dwa ssaki próżniowe dla szczecińskiego szpitala na Pomorzanach na łączną wartość ponad 226 tys zł. oraz darowiznę finansową w wys. 20 tys. zł dla szpitala przy ul. Arkońskiej . 

- Bardzo dziękuję za to zaangażowanie i bezinteresowną pomoc płynącą z odruchu serca - podkreślał podczas spotkania wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc.

 

Na stronie internetowej ZUW publikujemy listę darczyńców, którzy wsparli zachodniopomorską służbę zdrowia i pozostałe służby, zaangażowane w walkę z koronawirusem. Lista powstała na podstawie informacji pozyskanych ze szpitali, a także publikacji medialnych dot. udzielanej pomocy przez firmy, stowarzyszenia, fundacje oraz  osoby prywatne. Każdy otrzyma od wojewody zachodniopomorskiego specjalne podziękowania za pomoc.

- To wyraz wdzięczności i docenienia wszystkich tych, którzy wspierali naszą zachodniopomorską służbę zdrowia – mówi wojewoda Tomasz Hinc – Każda pomoc ma znaczenie.

Podkreślamy, że lista darczyńców i osób wspierających nie jest zamknięta - wszyscy, którzy pomogli lub wciąż pomagają szpitalom: rzeczowo, finansowo lub w inny sposób, a nie znaleźli się na liście darczyńców, mogą się na niej znaleźć - prosimy o kontakt mailowy pod adresem: [email protected]

Lista darczyńców: https://www.szczecin.uw.gov.pl/?type=article&action=view&id=12235

 

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe