Pogoń Szczecin

  • 22.06.2020, 12:22
  • Paweł Drąg
Pogoń Szczecin
NEWSLETTER

Dla Edwarda Orlowskiego współpraca z Pogonią Szczecin ma charakter nie tylko zawodowy, ale także emocjonalny. – Pierwszy raz na mecz zabrał mnie ojciec jeszcze w wózku, jako trzymiesięcznego niemowlaka, bez mała 60 lat temu. Przez kolejne lata, aż do wyjazdu w 1988, byłem prawie na wszystkich meczach – wspomina. To przyjemność kooperować z osobami, dla których klub to wartość. Chcesz wiedzieć więcej i zrobić potężny krok w stronę przyszłości? Zapraszamy do kontaktu z profesjonalistami. Więcej informacji – https://www.ibvogt.com/pl/

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/firma-przyszlosci-przyszlosci-ktora-trwa-juz-teraz/

 

 

Dlaczego to takie ważne? Polscy przedsiębiorcy płacą podatki w naszym kraju, które są pożytkowane na służbę zdrowia, szkolnictwo, emerytury i wiele innych kwestii, które tworzą otaczającą nas codzienność. Warto wyciągać pomocną dłoń w stronę sąsiada, gdyż skutki tych działań mają przełożenie na sytuacje w całym kraju. Dobre, bo rodzime to maksyma, w którą trzeba zainwestować swoje zainteresowanie. Odwiedzajcie nasze pizzerie, piekarnie i restauracje, robiąc zakupy, szukajcie polskich firm. Świadomy konsument to skarb!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5867-2/

 

Kup co najmniej jedno opakowanie Parówek sPortowców 200 g w wybranych sieciach PSS Społem, Carrefour, Auchan* i zachowaj paragon, a następnie ułóż hasło reklamowe promujące Parówki sPortowców 200 g i wyślij je na [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać: „HASŁO REKLAMOWE DLA PARÓWEK SPORTOWCÓW 200 G" oraz dołączyć skan lub zdjęcie paragonu, co ma poświadczyć zakup Parówek sPortowców w trakcie trwania konkursu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wygraj-pilke-z-autografami-oraz-szalik/

 

Karta płatnicza w granatowo-bordowych barwach to możliwość, po którą możecie sięgnąć w każdej chwili. Porzuć nudę i wymień ją na atrakcyjną wizualnie opcję, ale i sprawny środek płatniczy. PKO Konto bez Granic to oferta z realnymi profitami dla użytkowników, ale i prawdziwe wsparcie dla Dumy Pomorza.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/masz-juz-karte-w-barwach/

 

Miało być zupełnie inaczej, ale jednak decyzja uległa zmianie. To skutek otwierania granic przez państwa, więc realnej szansy na przemieszczanie się pomiędzy krajami. Jeśli nic nie zostanie zmienione to Tegel będzie funkcjonował do 8 listopada 2020 roku.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5848-2/

 

W Polsce podjęto wiele działań służących zapobieganiu rozpowszechniania się pandemii. Od miesiąca funkcjonuje kolejna pomoc dla pokrzywdzonych tego stanu rzeczy. W ramach ustawy, jeśli pracownikowi zostało obniżone wynagrodzenie lub członek rodziny pracownika utracił źródło dochodu, to kwoty wolne od potrąceń, określone w Kodeksie pracy, ulegają zwiększeniu o 25% na każdego nieosiągającego dochodu członka rodziny, którego pracownik ma na utrzymaniu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/mniejsze-potracenia-z-wynagrodzen/

 

Długi tydzień obfitował w nieoczekiwane zmiany akcji, wielkie emocje i multum walki na całego. Sporo się u nas pozmieniało, ale jedno jest niezmienne – dobra zabawa!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/walka-na-calego-2/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe