Audiooboki z wierszami dla najmłodszych...

  • 20.06.2020, 15:18
  • Dyrekcja Okręgowa Służby Więziennej w Szczecinie
Audiooboki z wierszami dla najmłodszych...
W związku z akcją Resort Sprawiedliwości Pomaga, zainicjowaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości, funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Stargardzie przekazali do Książnicy Stargardzkiej płyty CD oraz audiooboki z wierszami dla najmłodszych.

Osadzeni pod opieką wychowawcy por. Michała Kucyrki w ramach zajęć kulturalno oświatowych nagrali wiersze Jana Brzechwy. Nagrania odbywały się w więziennym radiowęźle, przed nimi osadzeni dostali kilka wskazówek dotyczących dykcji. W ten sposób osadzeni pokazali, że będąc w warunkach izolacji więziennej nie zapominają o najmłodszych pociechach.

 

Dla wszystkich nas w trudnym czasie pandemii osadzeni znaleźli sposób, aby zadbać o więzi rodzinne z dziećmi. Podzielili się nagranymi przez siebie wierszami Jana Brzechwy, które będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Praca wykonana przez osadzonych świadczy o ogromnym zaangażowaniu osadzonych w powrót na właściwą drogę ku funkcjonowaniu w społeczeństwie- mówi por. Grzegorz Terlikowski rzecznik prasowy dyrektora Zakładu Karnego w Stargardzie.

 

Wiersze Jana Brzechwy, które zostały odczytane przez osadzonych będą dostępne do odsłuchania na stronie internetowej http://ksiaznicastargardzka.pl/posluchanki/.

 

Dyrekcja Okręgowa Służby Więziennej w Szczecinie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe