POGOŃ Szczecin

  • 15.06.2020, 17:33
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

W związku z ogólnoświatową pandemią koronawirusa część firm musiała zawiesić lub zamknąć swoje działalności, co może spowodować wiele problemów, z którymi gospodarka będzie borykała się przez długie lata. Chcąc wspomóc firmy i przedsiębiorców Partnerskie Kluby Biznesu i Pogoń Szczecin Business Club przeniosły swoje działania do strefy on-line, by umożliwić swoim partnerom dalsze funkcjonowanie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kalendarium-przedsiebiorczego-portowca-3/

 

Asprod na początku kwietnia podjął decyzję o dostarczaniu posiłków do Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie. Od tego momentu minęło już sporo czasu, a nadal nic się w tej materii nie zmieniło. Regularne dostawy świeżego pieczywa, przygotowanego przez Asprod, to przyjemny standard i realne wsparcie w codziennej walce o zdrowie pacjentów.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/asprod-wciaz-na-posterunku/

 

W minionym tygodniu zapadło wiele istotnych decyzji, mających wpływ na codzienność mieszkańców Szczecina. Poniżej publikujemy przegląd najważniejszych informacji, które są dostępne na stronie Stronie Głównej Urzędu Miasta Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/podsumowanie-tygodnia-szczecin-2/

 

Jednocześnie wystartowaliśmy ze sprzedażą biletów na Lechię Gdańsk. To ostatni mecz fazy zasadniczej, więc jego ranga będzie wyjątkowo wysoka. Wiele wskazuje na to, że może on zadecydować o tym, ile spotkań w rundzie finałowej zagramy na naszym boisku. W pamięci mamy też mecz z gdańszczanami sprzed blisko roku, gdy po pasjonującym pojedynku ulegliśmy im 3-4. Czas na rewanż. Rewanż, w którym będziemy Was mocno potrzebowali. Portowcy, zróbmy to jeszcze raz!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/badz-z-nami-na-lechu-i-lechii/

 

Trwa intensywny piłkarski tydzień, w którym zawodnicy Pogoni rozegrają aż trzy mecze ligowe. To też gratka dla przedsiębiorców biorących udział w naszej zabawie na Oficjalnej Fantasy Ekstraklasie. Ta kolejka przyniosła za sobą kolejne mocne wyniki!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dlugi-tydzien-i-wiele-okazji-do-punktow/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe