POGOŃ Szczecin

  • 08.06.2020, 20:59
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
Newsletter Pogoń Szczecin Business Club - zmiana wicelidera!

W związku z ogólnoświatową pandemią koronawirusa część firm musiała zawiesić lub zamknąć swoje działalności, co może spowodować wiele problemów, z którymi gospodarka będzie borykała się przez długie lata. Chcąc wspomóc firmy i przedsiębiorców Partnerskie Kluby Biznesu i Pogoń Szczecin Business Club przeniosły swoje działania do strefy on-line, by umożliwić swoim partnerom dalsze funkcjonowanie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kalendarium-przedsiebiorczego-portowca-2/

 

Wznowienie PKO Ekstraklasy jest trochę jak nowe rozdanie. Wracamy po długiej przerwie i wkraczamy na trochę nieznane wody. Mimo tego emocji nie brakowało, a część drużyn zaliczyło fantastyczne wyniki!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmiana-wicelidera/

 

Każdy samochód ma swoją historię. Tworzą ją przemierzone kilometry, pokonane trasy, różnego rodzaju przygody oraz pasażerowie. Bez wątpienia biografia biografii nierówna, więc są auta, których żywot jest nieprzeciętnie ciekawy. Z perspektywy kibica Dumy Pomorza właśnie pojawiła się niecodzienna okazja do kupna intrygujących pojazdów!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/oddamy-wam-nasze-auta/

 

Najlepsza jakość składników i świeże produkty to ważne składowe sportowej diety. W przypadku burgerów ważne jest, aby mięso było świeżo zmielone i bez żadnych dodatków, bułki wypiekane z precyzyjnym doborem składników, zaś sosy przyszykowane własnoręcznie, na bazie wysokiej jakości produktów. Zrównoważona ilość białka i niewielka dawka węglowodanów? To wszystko ma nasz burger!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pyszny-burger-od-wola-i-krowy/

 

Najnowsze luzowanie obostrzeń daje nadzieje na powrót do normalności. Od 6 czerwca będziemy mogli korzystać z siłowni, klubów fitness, basenów, solariów i salonów masażu. To radosna informacja dla naszego partnera. Sandra SPA w Pogorzelicy może nie tylko przyjąć gości, ale i zaproponować im moc swoich atrakcji!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/twoj-czas-na-relaks/

 

Jak to działa? Składacie wniosek o konto osobiste, klikając w link dostępny TU. Następnie otrzymujecie maila potwierdzającego warunki porozumienia. Wkrótce zadzwoni do was kurier, który dostarczy wam umowę do podpisu. Finalnie aktywujecie dostęp do konta osobistego przez usługę bankowości elektronicznej: serwis internetowy iPKO lub aplikację mobilną IKO, co sprawi, że zyskacie dostęp do swoich środków. Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Nic już więcej nie potrzeba, także do dzieła!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/lap-bonusy-i-korzystaj-na-wspolpracy-z-pko-bank-polski/

 

Już za momencik, już za chwileczkę zniesione zostaną kolejne obostrzenia. Sobota to radosny dzień dla wszystkich fanów zdrowego trybu życia, gdyż wtedy będzie już można wrócić na siłownie i wznowić trening pod okiem profesjonalistów. Jak będzie wyglądała nowa rzeczywistość?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wracamy-do-klubow/

 

Dziękujemy, że wspólnymi siłami wypełniliście cały wirtualny stadion na mecz z Zagłębiem Lubin. To kolejny dowód, że granice są tam, gdzie sami je wyznaczamy. W wykonaniu Portowców leżą one daleko poza horyzontem. Chapeau bas dla Was, jesteście wielcy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/my-wierzymy/

 

W minionym tygodniu zapadło wiele istotnych decyzji, mających wpływ na codzienność mieszkańców Szczecina. Poniżej publikujemy przegląd najważniejszych informacji, które są dostępne na stronie Stronie Głównej Urzędu Miasta Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/podsumowanie-tygodnia-szczecin/

Paweł Drąg

Podziel się:

Komentarze (0)


Pozostałe