Pogoń Szczecin

  • 01.06.2020, 15:06
  • Paweł Drąg
Pogoń Szczecin
NEWSLETTER

W związku z ogólnoświatową pandemią koronawirusa część firm musiała zawiesić lub zamknąć swoje działalności, co może spowodować wiele problemów, z którymi gospodarka będzie borykała się przez długie lata. Chcąc wspomóc firmy i przedsiębiorców Partnerskie Kluby Biznesu i Pogoń Szczecin Business Club przeniosły swoje działania do strefy on-line, by umożliwić swoim partnerom dalsze funkcjonowanie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/kalendarium-przedsiebiorczego-portowca/

 

Nowe wsparcie wkroczyło w granatowo-bordowe progi. Otrzymaliśmy od producenta preparaty dezynfekcyjne i bakteriobójcze firmy Franclean do odkażania rąk oraz preparaty do odkażania powierzchni.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pomoc-dla-zdrowia/

 

Mija kolejny miesiąc funkcjonowania w nowych realiach. Wprawdzie możliwości działania są ograniczone, ale czynimy wszystko, by cały czas się rozwijać.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/podsumowanie-miesiaca/

 

Już za momencik, już za chwileczkę zapełnimy wirtualny stadion na mecz z Zagłębiem Lubin! Rewelacyjnie się składa, ponieważ mecz już pojutrze, a my cały czas wypatrujemy Waszego wsparcia. W momencie pisania tego tekstu 4123 osoby zdecydowały się kupić bilet na mecz z Miedziowymi.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/rosniemy-w-portowa-sile/

 

50 sztuk pomp infuzyjnych już wspiera codzienną pracę w SPWSZ przy ulicy Arkońskiej. Przyrządy medyczne stosowane do dokładnego dawkowania leków zostały ufundowane przez naszego partnera, Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pompy-infuzyjne-juz-w-szpitalu/

 

W minionym tygodniu zapadło wiele istotnych decyzji, mających wpływ na codzienność mieszkańców Szczecina. Poniżej publikujemy przegląd najważniejszych informacji, które są dostępne na stronie Stronie Głównej Urzędu Miasta Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5700-2/

 

Wreszcie wracamy! Przerwa w rozgrywkach oznaczała również przymusowy odpoczynek od rywalizacji przedsiębiorców w Fantasy Ekstraklasie. Teraz już jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by ponownie zaatakować najlepsze pozycje w grze.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wznawiamy-fantasy/

Paweł Drąg

Podziel się:


Komentarze (0)


Pozostałe