POGOŃ Szczecin

  • 25.05.2020, 18:01
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Dziś o 12:00 minęło równo tydzień od startu akcji. Krzyk ponad 5,5 tys. kibiców Dumy Pomorza zawsze wzbudza uzasadniony szacunek. Jesteśmy bardzo dumi, że tak pokaźna liczba naszych sympatyków zdecydowała się już wesprzeć akcję, mimo że do pierwszego realnego meczu jeszcze tydzień. Jednakże czym będzie nas więcej, tym nasz ryk będzie docierał jeszcze dalej!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wspierajmy-ukochana/

 

W tym roku nie odbędzie się kolejna edycja Dnia Chemika, a więc imprezy w formie rodzinnego pikniku, która jest organizowana przez Grupę Azoty ZCh Police S.A.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dzien-chemika-odwolany/

 

Pogoń Szczecin tworzy wiele elementów, które są skierowane bezpośrednio do Was. Wśród nich są także produkty polskich producentów, które na dobre przedostały się do świadomości konsumentów. To parówki sPortowców od firmy Drobimex, pieczywo sPortowców od Asprodu, paprykarz, który powstał przy współpracy z Rybiarnią Intersea Poland R.B. Góra sp.j., a także napój energetyczny „Pogoń Pragnienie".

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/polska-jakosc/

 

Pierwsze starcie tego sezonu pomiędzy Pogonią Szczecin a Lechem Poznań zakończyło się wynikiem remisowym. Kolejny mecz już wkrótce, ale zanim to nastąpi czas wygrać wirtualną batalię.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/specjal-na-lecha-juz-czeka-na-stacji/

 

– Do ozonowania pomieszczeń wykorzystuje się generatory ozonu, które uwalniają gaz i niszczą szkodliwe substancje oraz eliminują je z danych przestrzeni. Z tego powodu ozon może zostać wykorzystany jako broń w walce z COVID-19 – mówi Patrycjusz Zarzeczański z MargoMultiBrand.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ozonowanie-jako-wa/

 

W minionym tygodniu zapadło wiele istotnych decyzji, mających wpływ na codzienność mieszkańców Szczecina. Poniżej publikujemy przegląd najważniejszych informacji, które są dostępne na stronie Stronie Głównej Urzędu Miasta Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5675-2/

 

Za walory estetyczne odpowiada nasz partner – AP Improve. Bez wątpienia jest to rewelacyjne wykonanie! Tę szczecińską agencję reklamową prowadzą dwaj bracia – Adam i Paweł Kwaśniewscy. W branży działają od przeszło 10 lat, nabywając doświadczenie nie tylko w Polsce, ale i za granicą. – Doskonale wiemy, jak ważną rolę dla firm, w każdej dziedzinie, odgrywa reklama, jakość jej wykonania oraz koszt. Nasze ceny są konkurencyjne i adekwatne do jakości. Główny nacisk kładziemy na jak najlepszą jakość produktów oraz usług, o czym sami możecie się przekonać. Wystarczy się z nami skontaktować, a resztą zajmiemy się my – opowiadają.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/granatowo-bordowe-przystanki/

Paweł Drąg

Podziel się:


Komentarze (0)


Pozostałe