Płoty: poselska wizyta

  • 23.05.2020, 12:14
  • str
Płoty: poselska wizyta Jarosław Rzepa, poseł na Sejm RP spotkanie w Płotach
W Domu Kultury w Płotach odbyło się spotkanie poselskie Jarosława Rzepy z mieszkańcami miasta.

Poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa pełniąc obowiązki wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego był częstym gościem w miejscowościach powiatu gryfickiego. Najczęściej wiązało się to z podpisaniem umowy na kolejne dofinansowanie samorządowej inwestycji ale też często udział w lokalnych uroczystościach i wydarzeniach.

Pełniąc funkcję posła na Sejm RP nie zapomina o swoich wyborcach. tym razem poselskie spotkanie odbyło się w Płotach. Ograniczenia i zdrowotne obawy mieszkańców związane z ogłoszoną w kraju epidemią nie sprzyjają licznym spotkaniom mieszkańców stąd wśród przybyłych przeważali przedstawiciele samorządu.

W trakcie spotkania poruszono problemy związane z realizacją zaplanowanych w gminie Płoty inwestycji. Gmina zdobyła dofinansowanie na kolejne ważne dla mieszkańców inwestycje ale w wyniku zmniejszenia dochodów własnych oraz nieplanowanych wydatków związanych z epidemią gmina może mieć problemy z realizacją niektórych zadań. Burmistrz Płotów deklaruje sporą determinację w znalezieniu środków na przynajmniej najważniejsze z planowanych inwestycje, Jarosław Rzepa obiecał wsparcie dla działań samorządu w poszukiwaniu tych środków.

str

Zdjęcia (1)

Jarosław Rzepa, poseł na Sejm RP

Podziel się:


Komentarze (0)


Pozostałe