POGOŃ Szczecin

  • 11.05.2020, 16:24
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Umiejętność elastycznego podejścia do biznesu jest obecnie szczególnie cenna. Firma MargoMultiBrand postanowiła nie czekać na powrót dawnej normalności, tylko przebranżowić się i tym samym wdrożyć nowy zakres swojej działalności. Szybko skorzystaliśmy na tym i my. PRESTIGE OZONE SERWIS wykonał ozonowanie szatni piłkarzy, a także pryszniców i węzłów sanitarnych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ozon-na-pomoc-pogoni/

 

Wiedzieliśmy, że lubicie paprykarz, ale że aż w takim stopniu? Nasz produkt pojawił się w sklepach z końcem lutego, a już teraz możemy dumnie ogłosić, iż łączna sprzedaż tego rarytasu wynosi obecnie 20626 sztuk! Pół żartem, pół serio, istnieje poważna szansa, że w momencie czytania tego tekstu ta liczba zmieniła się na jeszcze korzystniejszą.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/paprykarz-bije-rekordy/

 

Nie możesz doczekać się meczów i sportowych emocji? STS – największy polski legalny bukmacher – ma dla Was wyjątkową propozycję! Pełne, 90-minutowe mecze najlepszych lig świata. Serio, serio! SPORTY ALTERNATYWNE pozwalają ekscytować się zmaganiami i typować prematch oraz live!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sporty-alternatywne-wjezdzaja-na-teren/

 

Parówki sPortowców firmy Drobimex, pieczywo sPortowców od Asprodu, paprykarz, który powstał przy współpracy z Rybiarnią Intersea Poland R.B. Góra sp.j., a także napój energetyczny „Pogoń Pragnienie” to produkty polskich przedsiębiorców. Łączy je również to, że są nasze, granatowo-bordowe.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/polskie-i-portowe/

 

Już od dzisiaj w Szczecinie działa wyjątkowy punkt poboru wymazów na obecność koronawirusa. To pierwsze miejsce w mieście, w którym można wykonać test bez wychodzenia z samochodu!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/badanie-prosto-z-auta/

 

4 respiratory zakupione ze środków Zarządu Morskiego Portów Szczecin i Świnoujście SA już są w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 PUM w Policach! Koszt jednego respiratora to 96 121 zł

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/respiratory-juz-w-szpitalu/

 

W związku z tym należy pamiętać, aby używać podczas jazdy rękawiczek jednorazowych, ewentualnie rękawiczek zdezynfekowanych zgodnie z zaleceniami Sanepidu. Jeśli nie masz rękawiczek, dezynfekuj dłonie przed i po wypożyczeniu roweru. Istotne jest także, aby w trakcie poruszania się po mieście nie dotykać twarzy, zwłaszcza okolic nosa, oczu i ust. Po dotarciu do celu podróży umyj dłonie wodą z mydłem.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/boiska-i-rowery-juz-dostepne/

 

Nowa inicjatywa Asprodu od kilku dni odważnie zdobywa zainteresowanie mieszkańców Szczecina. Nasz partner zdecydował się utworzyć PieCARnie, a więc food trucki z pysznym asortymentem.


https://biznes.pogonszczecin.pl/food-truck-od-asprodu/

Testowanie nowości przypadło Szczecińskiemu Przedsiębiorstwu Autobusowemu „Dąbie”. Urządzenie daje możliwość bezdotykowego i przede wszystkim szybkiego oczyszczenia rąk z wszelkich bakterii. Można je zlokalizować przy drugich drzwiach. Na razie autobus z tym urządzeniem porusza się na trasie linii B.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/autobus-z-dezynfekcja/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe