POGOŃ Szczecin

  • 20.04.2020, 17:00
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Jak już wiecie, kilka dni temu nabyliśmy 25 notebooków, które miały wyrównywać szanse i tym samym stworzyć odpowiednie warunki do nauki dla dzieci z Centrum Mistrzostwa Sportowego przy ul. Mazurskiej. Informacja o tym geście szybko rozniosła się po Polsce. Zainteresowały się nią wszelkiego rodzaju media. Po jednym z materiałów telewizyjnych odezwała się do nas wychowawczyni szkoły podstawowej w Dębicach. Opowiedziała o chłopcu z trzeciej klasy, dla którego możliwość otrzymania laptopa byłaby wyjątkowo ważna. Nie będziemy opisywać prywatnych szczegółów argumentacji. Nie to jest przecież najważniejsze, prawda?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/szczescie-oskara-to-nasze-szczescie/

 

Następna fantastyczna decyzja naszego Partnera Głównego! Grupa Azoty zdecydowała się użyczyć 40 służbowych samochodów osobowych do wykorzystania w działaniach związanych z pandemią.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/grupa-azoty-z-kolejnymi-inicjatywami/

 

Przymusowy czas spędzony w domu nie musi być przerwą od aktywności fizycznej. Ba! Teraz jest najłatwiej o to, by stracić formę, więc wszelkie zajęcia angażujące wasze ciała są szczególnie cenne dla organizmu. Specjalnie dla Was niemalże każdego dnia publikowane są materiały filmowe, w których krok po kroku jesteście przeprowadzani przez treningi angażujące kolejne partie waszych mięśni.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/trenuj-z-calypso/

 

W minionym tygodniu zapadło wiele istotnych decyzji, mających wpływ na codzienność mieszkańców Szczecina. Poniżej publikujemy przegląd najważniejszych informacji, które są dostępne na stronie Stronie Głównej Urzędu Miasta Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przeglad-tygodnia-szczecin-2/

 

Dobro powraca w wielu formach, czego właśnie doświadczyliśmy. Bohaterki akcji uszyły 150 masek dla zawodników pierwszego zespołu oraz sztabu Dumy Pomorza. W sytuacji, gdy został wprowadzony obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych jest to dla nas wyjątkowo ważna pomoc. Dziękujemy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/licytuj-i-pomagaj-szpitalom/

 

Już teraz wiemy, że do mikrofirm, zatrudniających co najmniej jednego pracownika trafi 25 mld zł. Do małych i średnich firm 50 mld zł, zaś do dużych przedsiębiorstw – 25 mld zł.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dla-kogo-wsparcie/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe