POGOŃ Szczecin

  • 14.04.2020, 17:26
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Bohun we współpracy z nami przekazał ponad 100 kg białej kiełbasy na rzecz Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. – Bardzo doceniamy pracowników służby zdrowia i zdajemy sobie sprawę, jak jest im trudno. Są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i w żadnym wypadku nie jest to frazes. Pomagamy w taki sposób, w jaki możemy. Mamy nadzieję, że świąteczna biała kiełbasa sprawi choć odrobinę przyjemności i radości, a także umili te trudne chwile – mówił Arkadiusz Lis, Prezes Zarządu firmy Bohun.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/bohun-przekazal-kielbase-na-wielkanoc/

 

Okoliczności są motorem napędowym nowych potrzeb. Dlatego też inicjatywa zakupu tabletów dla dzieci z Centrum Mistrzostwa Sportowego przy ul. Mazurskiej została przekształcona w inną konieczność. W konsekwencji ostatecznie nabyliśmy 26 laptopów, dwie maszyny do szycia, a także przekazaliśmy 9 tysięcy złotych na rzecz Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ulicy Arkońskiej! To wszystko ofiarowali piłkarze i sztab trenerski!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/26-laptopow-dwie-maszyny-do-szycia-i-9-tys-zl-od-portowcow/

 

Blisko dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że partnerzy Pogoni Szczecin połączyli siły, by w słusznej sprawie wesprzeć personel medyczny. Polegało to na dostarczaniu posiłków do Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie. Obiecywaliśmy, że nie będzie to akcją jednorazową. Dotrzymaliśmy słowa.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/caly-czas-pomagaja/

 

Przeróżne problemy związane z koronawirusem dotykają niemalże każdego z nas. Chęć i możliwości pomagania innym są teraz szczególnie cenne, ponieważ każda inicjatywa to krok do przodu w walce z pandemią. Zaangażowanie osób z facebookowej grupy „Szczecinianki szyją maseczki dla lekarzy, służby zdrowia i obywateli” to jednak nie krok, a długi sus!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5461-2/

 

Dragon Event jest na rynku ponad 20 lat. Podczas wielu doświadczeń swojej działalności wspierali Was w różnych przedsięwzięciach, ale i tworzyli oraz przeżywali wspólnie z Wami piękne chwile podczas eventów. To oni kreowali zabawę, organizowali grillowanie, a także integrowali pracowników przeróżnych firm. Aktualnie sytuacja na rynku uległa zmianie. Wiemy, że obecny czas nie sprzyja spotkaniom i zabawie, ale jesteśmy pewni, że niebawem wszyscy powrócimy do tego, co jeszcze niedawno było codziennością.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/razem-jest-zawsze-latwiej/

 

Obecna sytuacja wymaga nowych pomysłów i sposobów radzenia sobie z utrudnieniami. Firma Bohun, w odpowiedzi na apele klientów, wdrożyła możliwość składania zamówień na swoje produkty poprzez SMS lub telefonicznie, w godzinach pomiędzy 8:00 a 16:00. To szczególnie cenne teraz, kiedy już za moment rozpoczną się Święta Wielkanocne.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5421-2/

 

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA z kolejną inicjatywą skierowaną w stronę pomocy w walce z pandemią. Port wsparł kupno nowego urządzenia pozwalającego na identyfikację osób, które są zarażone koronawirusem, a nie wykazują jeszcze objawów. Otrzyma je Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 PUM przy Unii Lubelskiej w Szczecinie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5431-2/

 

Firma Margo Multi Brand czynnie uczestniczy w akcji #zostańwdomu, ale to nie oznacza, że ich praca została wstrzymana. Gorąco zachęcamy do wspierania naszych partnerów i aktywne korzystanie z ich usług. Przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą systemów wystawienniczych oraz rozwiązań marketingowych. Polecamy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pandemia-bedzie-katalizatorem/

 

Nie chcesz wychodzić z domu nawet na zakupy? Masz tyle spraw na głowie, że marzy ci się, by choć część potrzebnych produktów ktoś przywiózł do twojego domu? Nasz partner, Asprod, wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nowosci-od-asprodu/

 

W minionym tygodniu zapadło wiele istotnych decyzji, mających wpływ na codzienność mieszkańców Szczecina. Poniżej publikujemy przegląd najważniejszych informacji, które są dostępne na stronie Stronie Głównej Urzędu Miasta Szczecin.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/przeglad-tygodnia-szczecin/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe