Pogotowie kryzysowe dla firm: darmowe porady dotyczące zarządzania kryzysowego

  • 06.04.2020, 19:23
  • Commplace
Pogotowie kryzysowe dla firm: darmowe porady dotyczące zarządzania kryzysowego Fotografia poglądowa
Obecna sytuacja powoduje kryzys w wielu branżach. Turystyka, gastronomia, transport - to tylko niektóre z nich. Przedsiębiorcy są zatem zmuszeni nie tylko do zarządzania firmą w burzliwym otoczeniu, ale także do podejmowania trudnych decyzji dotyczących np. redukcji zatrudnienia. Na forach internetowych mnożą się pytania dotyczące działań w kryzysie, a w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej próśb o pomoc.

Z potrzeby sytuacji, powstała inicjatywa darmowych konsultacji, w ramach których uzyskać będzie można odpowiedzi na pytania:

- W jaki sposób zarządzać komunikację wewnętrzną w firmie, aby nie powstał chaos komunikacyjny i plotki (zwolnienia pracowników, zmniejszanie wynagrodzeń)?

- Jak rozmawiać z klientami w dobie pandemii koronawirusa (brak płatności w terminie, brak dostaw w terminie)?

- W jaki sposób zatrzymać spadek lub nawet zwiększyć sprzedaż? Jakie są możliwe rozwiązania także dla B2B.

- Jakie działania online (SEO, AdWords, Marketing Conversion) mogą wesprzeć twój biznes w czasie kryzysu?

- W jaki sposób ustalić hierarchię zagrożeń?

- Jak budować silną markę w obecnej sytuacji?

- Jak odbudować nadszarpnięty wizerunek?

 

Na czym polega pomoc?

Każdy zainteresowany przedsiębiorca może otrzymać darmową konsultację dotyczącą zarządzania kryzysem w swojej organizacji. Zgłoszenia przyjmowane są na adres: [email protected]. Po otrzymaniu wiadomości ekspert z Commplace skontaktuje się z przedstawicielem firmy.

 

Kim jest ekspert?

Sebastian Kopiej - specjalizuje się w zarządzaniu kryzysem, a także automatyzacji procesów sprzedaży i komunikacji. Posiada 25 lat doświadczenia w branży, podczas których współpracował z ponad 300 firmami. Jest absolwentem MBA BCC w Warszawie, SGH w Warszawie, WSB w Poznaniu i Politologii na UWr. Jest właściel firm Commplace (doradztwo strategiczne, zarzadzanie kryzysowe) oraz Dworu Korona Karkonoszy (organizacja imprez, ponad 700 zorganizowanych wesel).

 

Koordynatorem akcji jest agencja Commplace, której specjaliści zajmującą się komunikacją od 1996 roku. Obecnie wspierają firmy zarówno z zakresu zarządzania kryzysem, jak i ePR-u, SEO oraz optymalizacji procesów sprzedaży. Więcej informacji: www.commplace.pl

Commplace

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe