POGOŃ Szczecin

  • 06.04.2020, 19:03
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Spieszymy z kolejną inicjatywą skierowaną w stronę szpitala. Wspólnie z naszym partnerem, marką North Fish, zdecydowaliśmy się przekazać ponad 1000 butelek wody 0,5 l na rzecz Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ulicy Arkońskiej. Nørth Water to wysokiej jakości naturalna woda mineralna produkowana specjalnie dla North Fish.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/misja-woda-zakonczona-sukcesem/

 

– Zdecydowaliśmy się przekazać szpitalowi dwa samochody marki Toyota. Wszyscy jesteśmy teraz odpowiedzialni za zdrowie milionów Polaków, a to bezwarunkowo wartość nadrzędna. Każdy może dołożyć swoją część do wzajemnej pomocy. Siedzenie w domu czy unikanie ludzi na zakupach to priorytety i gorąco do tego zachęcam. Szpital potrzebuje wsparcia bardziej niż wcześniej, dlatego też postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw. Wierzymy, że w obecnym czasie gigantycznych potrzeb, samochody choć w drobnym stopniu wesprą działania szpitala – mówił Michał Kozłowski, wiceprezes zarządu Toyota Kozłowski.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/samochody-dla-szpitala/

 

– Restauracja jest otwarta od godziny 12:00 do 20:00. Przyjmujemy zamówienia na dowóz oraz na wynos. Stosujemy się do wszystkich zaleceń związanych z bezpieczeństwem i higieną. Rękawiczki i maski to obowiązek, tak jak i wiele innych kwestii. Mogę zapewnić, że podchodzimy do tego bardzo poważnie i odpowiedzialnie – mówi Yuanming Wang.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wierze-ze-damy-sobie-rade-ze-wszystkim/

 

– Nie wyobrażam sobie, aby można było postąpić inaczej. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami i zdajemy sobie sprawę, jak obecnie jest im trudno. Nowa rzeczywistość biznesowa to poważne wyzwanie. Nie chcemy być w ten sytuacji kolejnym zmartwieniem. Dlatego też wstrzymaliśmy fakturowanie dla naszych klientów najbardziej dotkniętych obecną sytuacją, na kilka najbliższych miesięcy. Spokojnie poczekamy na płatności, wierząc że wkrótce wszystko wróci do nomy. W biznesie też trzeba kierować się empatią i zrozumieniem – wyjaśnia Marcin Szewczyk z Synteco.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ida-swoja-droga/

 

Z mocy prawa wynika, że pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje stosowne wynagrodzenie. Ten zapis można odnosić do obecnej sytuacji na rynku pracy, która jest podyktowana pandemią i nie ma znaczenia, że pracodawca nie jest jej w żaden sposób winny. Może to być również przerwa w dostawie prądu czy niespodziewana awaria, co też powoduje, że nie pełni się w danym momencie czynności zawodowych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wynagrodzenie-za-czas-przestoju/

 

Wydarzenie miało odbyć się 9 kwietnia. Jednocześnie Port Szczecin-Świnoujście zachęca, by nadal oddawać krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 80/82. Krew niezmiennie jest teraz bardzo potrzebna!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/akcja-odwolana/

 

Nasz partner, Szczecińska Energetyka Cieplna, uruchomił rewelacyjną akcję dla najmłodszych. Lekcje ciepła online są prowadzone za pomocą książeczek z serii „Czerwony Kapturek w mieście”.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/edukacja-przez-zabawe/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe