O lesie w internecie: Leśnicy zapraszają

  • 03.04.2020, 08:22
  • Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie
O lesie w internecie:  Leśnicy zapraszają
Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska zaprasza uczniów klas I-IV na edukacyjne zajęcia on-line. Pierwsze zajęcia już w najbliższy piątek tj. 03.04.2020r., o godz. 10.00. "Poznaj las sprzed ekranu swojego komputera!" to tytuł warsztatów organizowanych przez leśników.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I-IV Szkół Podstawowych na edukacyjne zajęcia online. Nadchodzi wiosna, więc czas najwyższy przygotować się do tej pięknej pory roku potrafiąc m.in. rozpoznawać gatunki drzew. Leśnicy pokażą życie w lesie poprzez aplikację ZOOM. poznamy świat budzących się do życia drzew.

Co należy ze sobą mieć?

- kartki czystego papieru,

- kredki i ołówek

- komputer lub telefon z dostępem do internetu

Szczegółowe informacje o zajęciach na stronie internetowej:

https://kliniska.szczecin.lasy.gov.pl/witamy/-/asset_publisher/Wo5w/content/poznaj-las-sprzed-ekranu-swojego-komputera-

 

Nadleśnictwo w Kliniskach wchodzi w skład Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. RDLP w Szczecinie obejmuje swoim zasięgiem części województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego.


Na zdjęciu

Pomnik przyrody Lipa Anna rosnący przy Nadleśnictwie w Kliniskach został wyróżniona przez miłośników turystyki i znajduje się specjalnym znaczku turystycznym nr 909.

Ideą Znaczka jest promocja miejsc atrakcyjnych turystycznie. W ubiegłym roku Lipa Anna zajęta II miejsce w konkursie „Drzewo Roku”.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe