Policjanci stanowczo reagują...

  • 01.04.2020, 17:40
  • KPP Gryfice
Policjanci stanowczo reagują...
Policjanci stanowczo reagują na przypadki łamania przepisów wynikających z Rozporządzenia Ministra Zdrowie. Egzekwowane również będą nowe obostrzenia dotyczące m.in. przemieszczania się, zakazu wychodzenia na ulice nieletnich bez opieki dorosłego tj osób do 18 roku życia, zakazu korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad, i rowerów itd.

. Na terenie powiatu gryfickiego odnotowano 9  przypadków gromadzenia się i te osoby zostały ukarane mandatem karnym w wysokości 500 zł.

Mając na względzie powagę sytuacji policjanci nie będą stosować pouczeń a bezwzględnie egzekwować przepisy i  zakazy nakładając grzywny na wszystkie nieodpowiedzialne osoby.

Wymówki i tłumaczenie dotyczące braku wiedzy lub prośby o zastosowanie pouczeń czy też upomnień  nie będą brane pod uwagę, dlatego też apelujemy o odpowiedzialność i zachowanie zdrowego rozsądku.

 

KPP Gryfice

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe