POGOŃ Szczecin

  • 30.03.2020, 23:25
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Partnerzy Pogoni Szczecin łączą siły, by w słusznej sprawie razem z nami działać na rzecz największych bohaterów ostatnich dni – personelu medycznego. Efektem współpracy jest zestaw pożywnych posiłków, które w pierwszej transzy zostały właśnie dostarczone do Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/wspolnie-w-walce-z-pandemia/

 

Wystarczyła jedna informacja z naszej strony, by rozdzwoniły się telefony. Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie potrzebował dużej liczby długopisów. Wiąże się to z tym, że w związku z dbaniem o bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów długopisy na oddziale zakaźnym mogą być użyte tylko raz. Stąd też stała potrzeba kolejnych dostaw. Postanowiliśmy zareagować. Skontaktowaliśmy się z przedstawicielami firm zrzeszonych wokół Dumy Pomorza z pytaniem, czy ktoś byłby w stanie pomóc.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dlugopisy-dla-szpitala/

 

– Obecnie liczba pracowników w biurze jest ograniczona do niezbędnego minimum. Dbamy o zachowanie wszelkich istotnych procedur, bo sytuacja z którą się mierzymy jest wyjątkowa. Prawie wszyscy pracują zdalnie, ponieważ całe potrzebne oprogramowanie jest dostępne w „chmurze”. Część pracowników nadal przychodzi do siedzib naszych firm, choćby ze względu na obowiązek dopilnowywania odpraw celnych. Walczymy i mamy nadzieję, że niedługo wrócimy do normalności – mówi Adrian Buraczyński.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5362-2/

 

Nasz Partner Główny wychodzi z kolejną inicjatywą. Tym razem skierowaną do pracowników tejże firmy. Zarząd Grupy Azoty Police zdecydował o przyznaniu świadczenia dla rodziców opiekujących się dziećmi do 12. roku roku życia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/grupa-azoty-z-pomoca-dla-rodzicow/

 

Znaczna część marca została zdominowana przed wydarzenia związane z koronawirusem. Do nowych realiów trzeba było się szybko przystosować. Nasz serwis w znacznej mierze skoncentrował się na tekstach o tym, w jaki sposób partnerzy Dumy Pomorza radzą sobie z wyzwaniami pandemii.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/biznesowe-podsumowanie-marca/

 

Nie mamy wątpliwości, że od nieustannego siedzenia w domu może zacząć robić się trochę nudnawo. Na pewno też tęsknicie za meczowymi emocjami i swoją ukochaną drużyną. Stąd też pomysł, aby przygotować szarady, łamigłówki, kolorowanki i gry, które umilą wam czas i dostarczą sporej dawki rozrywki.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zostanwdomu-z-pogonia-czesc-ii/

 

Pandemia to wyzwanie, z którym musimy się wszyscy mierzyć. Czoła stawić jej próbuje również nasz partner – Follow me! W związku z tym spieszymy z bieżącymi informacjami odnoszącymi się do działalności tej marki. Informacje pochodzą z fanpage’u firmy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/follow-me/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe