POGOŃ Szczecin

  • 16.03.2020, 12:25
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

RT-TRANS funkcjonuje już od 28 lat, zbierając przez ten czas wiele doświadczeń i kolejnych cennych kompetencji. Firma transportowo-spedycyjna to dziś prężnie działające przedsiębiorstwo z czterema oddziałami zlokalizowanymi w Grudziądzu, Wrocławiu, Bydgoszczy i Szczecinie, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Do pełnej infrastruktury należy również własna stacja paliw, myjnia, wulkanizacja, a także serwis samochodów ciężarowych

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/gwarancja-poparta-fachowoscia/

 

Trudna to była kolejka, ponieważ obfitowała w wiele niespodziewanych wyników. To też spowodowało, iż nasi gracze zdobyli tym razem stosunkowo niewiele punktów. Nie wszyscy jednak. Kilkoro z nich zanotowało spektakularne awanse w tabeli.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/alez-tlok/

 

W obecnej sytuacji istnieje ryzyko istotnych opóźnień, braku realizacji dostaw, absencji związanej z chorobą. Można jednak liczyć na pomoc ZUS, co w zależności od przypadku odzwierciedli się choćby w możliwości przełożenia terminu płatności składek, a nawet umorzenia należności.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/praca-w-czasach-wirusa/

 

W trosce o Wasze bezpieczeństwo informujemy, że najbliższe śniadanie biznesowe Pogoń Szczecin Business Club, wyznaczone na 25 marca, nie odbędzie się. Ponadto nie będziemy również przyjmować gości i partnerów na trybunach zwykłych oraz w strefach VIP.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/komunikat-klubu/

 

Paprykarz od Dumy Pomorza szturmem zdobył Wasze uznanie, więc przyszła naturalna kolei, aby uczynić krok dalej i jeszcze bardziej ułatwić zdobycie tego przysmaku. W związku z tym od kilku dni nasz produkt jest dostępny w kolejnych sklepach. Co istotne, ze swoim zasięgiem wyszedł już poza granice Szczecina!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5243-2/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe