Gryfice: Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa

  • 09.03.2020, 11:20
  • str
Gryfice: Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa
W czwartek 5 marca z okazji zbliżającego się Dnia Sołtysa w Sali Gryfickiego Domu Kultury odbyło się doroczne spotkanie burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła z sołtysami z terenu gminy Gryfice.

Spotkanie zaczęło się od „tematu chwili” czyli przedstawienia zasad higieny i procedur bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem spowodowanym przez rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Już w części zasadniczej spotkania burmistrz podziękował sołtysom za ich zaangażowanie i pracę na rzecz swoich lokalnych społeczności. W ramach podziękowań sołtysi biorący czynny udział w organizacji „Święta Plonów – Gryfice 2019" oraz organizowanych przez gminę konkursach otrzymali podziękowania i pamiątkowe dyplomy. Zgodnie z tradycją sołtysi zostali zaopatrzeni w aktualne poradniki i materiały pomocnicze mające wspomóc ich odpowiedzialną pracę.

W dyskusji jak rozwinęła się po części oficjalnej sołtysi mieli okazję podzielić się z burmistrzem i pracownikami Urzędu Miejskiego uwagami na temat swojej działalności i funcjonowania gminy i sołectw a wszystko to w miłej i konstruktywnej atmosferze i słodkim poczęstunku.

str

Zdjęcia (28)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe