Oldboje SPARTY Gryfice posadzili las, wspomogli leczenie Poli i uczcili Dzień Kobiet…

  • 08.03.2020, 14:29
  • str
Oldboje SPARTY Gryfice posadzili las, wspomogli leczenie Poli i uczcili Dzień Kobiet…
W sobotę 7 marca grupa oldbojów SPARTY Gryfice spotkała się na terenie leśnego wyrębu aby wziąć udział w w jego ponownym zalesieniu.

Żeby nie być gołosłownym zacytujemy relację Tomasza Miki – „W dniu 7 marca w porozumieniu z Nadleśnictwem Gryfice grupa kolegów z drużyny oldbojów Sparty Gryfice wraz ze swoimi wybrankami serc wzięła udział w nasadzaniu lasu jednorocznymi sadzonkami sosny. Z uzyskanych informacji wynika, że posadziliśmy 7 tys. drzewek. Wspólnie podjęliśmy decyzję, że część uzyskanej kwoty pieniężnej przekażemy na leczenie Poli. W naszym imieniu pieniążki na ręce babci Poli przekaże kolega Franek.

Po zakończeniu prac leśnych udaliśmy się do Hubertówki w Raduniu na wspólnego grilla połączonego z obchodami Dnia Kobiet.W taki sposób spędziliśmy rodzinną sobotę.

Kolejne – to już rozgrywki ligowe.”   

Warto wspomnieć, że Nadleśnictwo Gryfice podejmuje wiele różnorodnych inicjatyw promujących ochronę środowiska i dbałości o naturę. Nie tylko udział różnych środowisk w sadzeniu drzew ale też organizuje zajęcia edukacyjne, jak choćby opisywane na naszych łamach zajęcia edukacyjne z młodzieżą nie tylko w szkołach ale też na terenie ścieżek i prezentacji edukacyjnych.

str

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe