ZUT po raz pierwszy zorganizuje Dzień Kobiet. Tematy: nowotwór piersi, dieta, kosmetyki

  • 02.03.2020, 18:55
  • Mateusz Lipka ZUT w Szczecinie
ZUT po raz pierwszy zorganizuje Dzień Kobiet. Tematy: nowotwór piersi, dieta, kosmetyki
Wpływ sylwetki na jakość życia, odpowiednie przygotowanie skóry pod makijaż, porady brafitterki – to tylko niektóre tematy wykładów w ramach Dnia Kobiet, który zorganizuje Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Wydarzenie odbędzie się 6 marca br. (piątek) o godz. 10.00 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (Jagiellońska 20-21).

Uczelniany Dzień Kobiet będzie podzielony na dwie części. Pierwsza nich to wykłady poświęcone m.in. zdrowiu i urodzie. Każda z uczestniczek będzie miała okazję wykonać ćwiczenia oddechowe, wziąć udział w warsztatach fizjoterapeutycznych i ćwiczeniach z nordic walkingu, posłuchać ciekawych wykładów na temat emocji, zdrowego żywienia oraz kosmetyków. Początek prelekcji o godz. 10.00.

 

W trakcie tego wyjątkowego dnia poznamy sylwetki pań z naszej uczelni, które przez swoją pracę i osiągnięcia naukowe wyróżniają się na tle swoich jednostek. Gwarantujemy miłą atmosferę, gorącą kawę i coś pysznego na osłodę. Dla najbardziej zaangażowanych uczestniczek do zdobycia vouchery na profesjonalny makijaż oraz wizytę u stylistki – zapowiada Kinga Wełyczko z Biura Promocji ZUT.

 

W części drugiej (warsztatowej), która rozpocznie się o godz. 16.00, każda z pań pozna m.in. techniki samobadania piersi, tajniki makijażu oraz przepisy na domowe kosmetyki. Oprócz tego dla wszystkich kobiet zaplanowano biznesową sesję fotograficzną, zabiegi kolagenowe na dłonie oraz profesjonalne konsultacje z fizjoterapeutami i stylistami.

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy przesłać e-maila na adres [email protected] w treści podając swoje imię i nazwisko, a także osiągnięcia i sukcesy. Szczegółowy program oraz informacje znajdują się na stronie kobiety.zut.edu.pl. Udział w Dniu Kobiet organizowanym przez ZUT jest bezpłatny.

Mateusz Lipka ZUT w Szczecinie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe