POGOŃ SZCZECIN

  • 02.03.2020, 18:48
  • Paweł Drąg
POGOŃ SZCZECIN
NEWSLETTER

– Co do współpracy z Pogonią Szczecin mamy duże oczekiwania i wierzymy, że poprzez kooperację z klubem biznesu obie strony wiele zyskają. Prywatnie jesteśmy kibicami portowej drużyny, więc to dla nas szczególnie ważne. Już nie możemy doczekać się kolejnych inicjatyw, które przed nami – mówił Marek Nowaczyk, prezes przedsiębiorstwa.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chce-byc-blisko-klubu/

 

Dlaczego warto? Za założenie konta osobistego otrzymasz bon składający się z unikalnego, elektronicznego kodu o wartości 50 zł. Uprawnia on do dokonania zakupów w klubowym sklepie internetowym. A tam czeka na Was wiele atrakcji, wobec których nie sposób przejść obojętnie. Noś się na Portowo!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/siegaj-za-horyzont-patrz-bez-granic/

 

– Moja firma od zawsze zajmuje się branżą IT. Oferujemy szeroko pojęte wsparcie informatyczne dla firm i osób prywatnych. Od roku rozwijam swoją drugą działalność w postaci usług fotograficznych. Oferuję usługi wykonywane na lądzie, jak i z powietrza. Dość intensywnie staram się zdobywać nowe znajomości, dlatego tu jestem. Jeżeli chodzi o markę Pogoni jest do według mnie świetny partner do takich inicjatyw. O śniadaniu biznesowym dowiedziałem się poprzez wydarzenie na Facebooku, także promocja internetowa jak widać działa. Jestem tu, by znaleźć kolejnych partnerów do współpracy. Mam nadzieję, że moja obecność tutaj będzie owocna – dodawał Piotr Babczyński z Babczyński IT.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/integracja-w-domu-dumy-pomorza/

 

Najpierw była idea. Wypuścić na rynek produkt, który się z nami kojarzy, a jednocześnie dopracować go w każdym szczególe, by wyróżniał się na rynku jakością i smakiem. Testowaliśmy, degustowaliśmy, ocenialiśmy. Ok, z gustem się nie dyskutuje, ale w pewnym momencie nie mieliśmy już żadnych wątpliwości. Zgodnie uznaliśmy, że tak, to właśnie to!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/paprykarz-od-pogoni-juz-w-sprzedazy/

 

Pozytywne recenzje z całą pewnością musiały rozejść się po szatni granatowo-bordowych, ponieważ kolejnym piłkarzem, który zdecydował się odwiedzić salon Lexusa w Szczecinie jest Tomas Podstawski. Nasz pomocnik w najbliższych dniach będzie testował Lexusa RX.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/tomek-w-nx/

 

1. Epaaa, epaaa, jakby chciało się zakrzyknąć! Wyrównany skład, to i wyniki eleganckie. Tym razem jednak kluczem do prowadzenia w naszej zabawy było desygnowanie Kante na kapitana. 22 punkty Legionisty zrobiły robotę!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/alez-poszaleli/

 

Co jeśli jednak pracodawca nie jest w stanie zapewnić prania? Wtedy ten obowiązek może spaść na pracownika. Co istotne, w tej sytuacji musi on otrzymać ekwiwalent pieniężny w wysokości poniesionych kosztów. Przy ich ustalaniu należy wziąć pod uwagę koszty środków piorących, prądu, wody, a nawet czasu i pracy pracobiorcy. Zazwyczaj jest tak, że pracodawcy ustalają pewną kwotę, która jest wypłacana co jakiś czas, np. co miesiąc lub raz na kwartał.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/odziez-robocza-obowiazki-pracodawcy/

 

Granatowo-bordowa karta płatnicza do twojej dyspozycji? Wystarczy skorzystać z którejś z naszych ofert, by trafił do ciebie elitarny gadżet, sprawdzony środek płatniczy i kolejny element przynależności do Portowych barw. Mamy dla ciebie dwie opcje konta osobistego, pożyczki, a także kredyt hipoteczny. Jeśli myślisz o tego typu kwestiach to skieruj swoją uwagę w stronę ukochanej drużyny, a na pewno nie pożałujesz.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/opcja-dla-przedsiebiorczosci/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe