Ferie w Bibliotece - podsumowanie

  • 26.02.2020, 14:07
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie
Ferie w Bibliotece - podsumowanie MBP w Nowogardzie Ferie w bibliotece
Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie.

W ramach akcji „Ferie zimowe 2020 w Bibliotece” przez dwa tygodnie w Dziale dla Dzieci i Młodzieży MBP oraz wszystkich filiach odbywały się ciekawe i atrakcyjne zajęcia. Cieszymy się bardzo, że dzieci zechciały ten czas spędzić w Bibliotece wśród rówieśników. Staraliśmy się dostarczyć dzieciom miłych wrażeń.

Celem ferii zimowych było zapewnienie dzieciom udziału w różnych formach zajęć m.in. głośne czytanie, gry i zabawy integracyjne, plastyczne, warsztaty i pogadanki z ciekawymi ludźmi, spotkanie z leśnikiem, funkcjonariuszami Komisariatu w Nowogardzie, przedstawicielkami Celowego Związku Gmin R-XXI. Ponadto uczestnicy mogli zobaczyć spektakl teatralny pt. „Pchła Szachrajka” w wykonaniu Teatru GWITAJCIE. Wspólnie z dziećmi odwiedziliśmy również: Urząd Miejski w Nowogardzie oraz Posterunek Jednostki Ratowniczo Gaśniczej.

Dziękujemy wszystkim prelegentom za mądre i pouczające wykłady, które wywołały wiele emocji na buziach słuchaczy!

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowogardzie

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe