REGA Arena: Rekordowy event

  • 12.02.2020, 21:47
  • MAC
REGA Arena: Rekordowy event
Aż 330 młodych adeptów sportu wzięło udział w zorganizowanym przez nasz klub III Evencie Lekkoatletyka dla każdego - Mokasyn 2020. Byli to uczniowie wszystkich szkół podstawowych z Gminy Płoty, uczniowie gryfickiej „czwórki” oraz po raz pierwszy liczna grupa przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego.

W gościnnej Rega Arenie nasi milusińscy zabawowo zapoznawali się z lekkoatletycznymi konkurencjami o charakterze szybkościowym, skocznościowym, zwinnościowym i rzutowym. Młodzi adepci sportu zmagali się z biegiem przez płotki, biegiem przez drabinkę koordynacyjną, biegiem sztafetowym, rzucali oszczepem i piłką lekarską a także wykonywali skoki dodawane. Roześmiana grupa maluchów przez blisko trzy godziny poznawała podstawy królowej sportu i znakomicie się przy tym bawiła. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonywali poszczególne konkurencje, a po zakończeniu zabawy żałowali, że impreza trwała tak krótko. Może wśród nich jest Ukoronowaniem eventu było wręczenie wszystkim jego uczestnikom medali, pamiątkowych dyplomów oraz napojów i pączków.

       Tegoroczny event „Mokasyn” zorganizował przy współpracy Szkół Podstawowych nr 1 i 2, Hali Sportowej Rega Arena, koordynatora wojewódzkiego programu LDK - Ryszarda Kamińskiego oraz wsparciu burmistrza Radosława Mackiewicza.

Dziękujemy bardzo nauczycielom, wolontariuszom, pracownikom hali, naszym zawodnikom oraz wszystkim nie wymienionym za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu imprezy. Bez Was ta impreza najzwyczajniej by się nie odbyła, a już na pewno nie byłaby tak udana. Dziękujemy władzom gminy, dyrektorom szkół i przedszkola, dyrektorowi hali za wsparcie i obecność.

       Bardzo, bardzo gorąco dziękujemy także naszym wychowankom Roksanie Ratajczyk i Aleksandrze Kecler za przyjazd, pomoc i za pomoc. Liczymy że wśród uczestników znajdują sie Wasi następcy i przyszli reprezentanci kraju.

      

MAC

Zdjęcia (41)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe