MOKASYN Płoty

  • 17.02.2020, 21:11
  • MAC
MOKASYN Płoty
Kolejne powołania dla "Mokasynów"

Informowaliśmy niedawno o powołaniu Edyty Bielskiej do ścisłej Kadry Narodowej na 2020 rok. To nie koniec miłych informacji.
Do Zaplecza Kadry Narodowej powołani zostali bowiem Nicola Balon, Dawid Bałasz i Paulina Zdzięborska (która szkolona będzie centralnie). (Nicola przeszła wprawdzie niedawno do ZLKL ale wszystkie wyniki kwalifikujące do ZKN uzyskała w "Mokasynie"). Ponadto do Kadry Wojewódzkiej Młodzików powołana została Oliwia Przybylak.
Pozdrawiamy, dziękujemy i gratulujemy
.                                                                                                       

Rok 2019 jest wyjątkowy dla "Mokasyna". Tyle sukcesów nie osiągnęliśmy jeszcze nigdy. Powołania naszych zawodników także do nich należą.
Ponownie z dumą możemy stwierdzić, że trenując na co dzień w Płotach czy Gryficach można osiągać sukcesy porównywalne z największymi ośrodkami.
Praca i zaangażowanie zawodników, praca i zaangażowanie trenerów, trochę wsparcia finansowego i czasami się udaje.

MAC

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe