POGOŃ Szczecin

  • 17.02.2020, 21:04
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

Program Partnerski zawiera szereg dogodności dla kibiców Dumy Pomorza. Podstawowym warunkiem umożliwiającym czerpanie profitów z danych bonusów jest wybranie tego linku, który bezpośrednio przeniesie was do oferty banku. To bardzo ważne, więc od tego zacznijmy. Dzięki temu my również zostaniemy beneficjentami określonych korzyści, więc skorzystanie z promocji będzie jednocześnie wydatnym wsparciem dla klubu. Samodzielne wpisanie adresu banku w przeglądarkę będzie wiązało się z tym, że klub nie otrzyma swojej części udziału, a kibic straci szansę na vouchery. A tego wszyscy powinniśmy chcieć uniknąć!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/korzystaj-z-uslug-pko-banku-polskiego-i-wspieraj-portowcow/

 

1. Ho ho ho, ale lider to nam tu ładnie pokazał klasę. 70 punktów na samym starcie to powód, by ściągnąć melonik, ukłonić się nisko i winszować EPA Omnia nie musi oglądać pleców konkurencji. Ona te plecy dumnie pokazuje!

 

2. Na drugiej lokacie jesteśmy my, więc darujemy sobie analizę. Klub sportowy + fantasy ekstraklasa = dobry wynik. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy procentuje!

 

3. Margo Multi Brand wie o co chodzi w tym biznesie. Spiridonovic i Gytkjaer to pewniaki. Do tego dołożono Sadloka oraz Dytiatjewa i trzecia lokata stała się faktem. No ładnie, drodzy partnerzy, ładnie!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4999-2/

 

Dlaczego to inicjatywa właśnie dla Was?

– uwalniamy potencjał przedsiębiorstw i pomagamy znaleźć stałe miejsce na biznesowym rynku
– kojarzymy wspólne sprawy firm, by mogły zawierać pomiędzy sobą cenne porozumienia
– dajemy możliwości do rozmów, zawiązywania kooperacji, a także dbałości o networking osobisty oraz firmowy
– tworzymy przestrzeń budowania relacji towarzyskich i biznesowych oraz pozwalamy, dzięki wzajemnym poleceniom, osiągać efekt synergii
– możliwość interakcji z przedsiębiorcami nie tylko z terenu naszego regionu, ale i całej Polski, a także ewentualność poszerzenia grona partnerów biznesowych

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/networking-i-kontakty/

 

– Szczeciński system – jedyny taki w Polsce – rozwijał się wraz wiekiem i potrzebami dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Jako pierwszy powstał Ośrodek Wczesnej Interwencji dla dzieci od urodzenia do 7 roku życia, potem Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy dla dzieci i młodzieży z wielorakimi niepełnosprawnościami w wieku szkolnym. Kolejnym był Warsztat Terapii Zajęciowej, jako miejsce rehabilitacji społeczno-zawodowej oraz przygotowania do pracy osób ze znaczną niepełnosprawnością – opowiada Barbara Jaskierska, przewodnicząca koła PSONI w Szczecinie.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/trzeba-tylko-dac-im-szanse/

 

By móc oglądać powtórki wystarczy wybrać swój ulubiony klub lub obserwowany mecz. Po każdym golu otrzymacie powiadomienie z możliwością obejrzenia całej akcji zakończonej zdobyczą bramkową. To nie wszystko! Zobaczycie też niewykorzystane rzuty karne. To wszystko jest o tyle atrakcyjne, że pozwoli kibicom obejrzeć gole na do 10 minut po zakończeniu spotkania. Wracacie ze stadionu, omawiacie spotkanie, jesteście pełni emocji i możecie liczyć na to, że aplikacja Ekstraklasy dostarczy Wam kolejnej okazji do rozmów. Ekstra, prawda?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ogladaj-gole-ukochanej/

 

Przez te lata struktury klubu ulegały wielu przekształceniom, ale marka i profesjonalizm na stałe wywindowała ich na organizacyjny szczyt wśród niemieckich potentatów. Gdy więc tylko pojawiła się możliwość wizyty w Hamburgerze SV to nie mogliśmy nie skorzystać. Do Niemiec udaliśmy się w trzyosobowym składzie w postaci przedstawicieli działu Marketingu Pogoni Szczecin oraz zastępcy dyrektora finansowego, Piotra Podębskiego.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5026-2/

 

Wniosek urlopowy winien być złożony pisemnie, e-mailem, telefonicznie, sms. Tak naprawdę nieistotne w jaki sposób. Najważniejsze, aby przełożony go otrzymał i mógł zareagować i wyrazić na niego zgodę. Bez tej zgody samowolne udanie się na urlop będzie równoznaczne z nieusprawiedliwioną nieobecnością w pracy. To już jest realny powód do uznania tego za ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych. Daje to też pracodawcy prawo do rozwiązania z pracownikiem umowy o pracę w trybie natychmiastowym – jeśli udowodni mu się naruszenie obowiązków pracowniczych.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/5021-2/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe