Płoty: Halowy Turniej Drużyn Młodzieżowych im. Władysława Klusarczyka ,,Płoty Ferie CUP 2020"

  • 09.02.2020, 22:46
  • str
Płoty: Halowy Turniej Drużyn Młodzieżowych im. Władysława Klusarczyka…
W sobotę 8 lutego w Hali REGA Arena w Płotach rozegrany został już po raz czwarty Turniej Halowy Drużyn Młodzieżowych im. Władysława Klusarczyka ,,Płoty Ferie CUP 2020". Otwarcia turnieju dokonali Burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz i syn Pana Władysława Zdzisław Klusarczyk, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Anna Bugzel oraz po raz pierwszy córka Władysława Klusarczyka Danuta.

W zawodach wystartowało 8 drużyn z terenu województwa. młodzi zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem a także wysokimi umiejętnościami piłkarskimi, można było dostrzec wielką chęć zwycięstwa wszystkich zespołów biorących udział w turnieju. Na trybunach panowała wspaniała atmosfera, którą tworzyli zawodnicy, rodzice i znajomi, dopingując swoje pociechy, nie tylko do walki o zwycięstwo.

Ogromna chęć zwycięstwa, zgodnie z prawami sportu nie wystarcza i jedne drużyny wykazują się lepszymi osiągnięciami, czy też większą dozą szczęścia to na koniec trzeba ustalić kwalifikację końcową  w której o której w niektórych pojedynkach decydowały rzuty karne..

Turniej odbył się w przyjaznej atmosferze, obyło się bez kontuzji zawodników, którzy rywalizowali w duchu fair play o jak najlepszy wynik swoich zespołów.

Po rywalizacji sportowej przyszła pora na wręczenie nagród. Wszystkie drużyny odebrały z rąk Pamiątkowe puchary i medale zawodnicy odebrali z rąk dyrektora MGOKiS w Płotach Pawła Marka oraz córki i syna Władysława Klusarczyka Danuty i Zdzisława. Przyznano także wyróżnienia w postaci statuetek dla zawodników w kategorii: najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik turnieju. Wszystkim drużynom, które rywalizowały w IV Turnieju Halowym Drużyn Młodzieżowych im. Władysława Klusarczyka ,,Płoty Ferie CUP 2020" składamy serdeczne gratulacje za ambicję, wolę walki i sportową postawę.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

  1. GRYF Kamień Pomorski
  2. MEWA Resko
  3. Błękitni Stargard
  4. Wybrzeże Rewalskie
  5. POLONIA Płoty I
  6. POMORZANIN Nowogard
  7. POLONIA Płoty II
  8. TECHNIK Świdwin

 

Najlepszy strzelec turnieju – Aleksander Woźniak – GRYF Kamień Pomorski – 8 bramek

Najlepszy bramkarz turnieju – Kacper Danowski - MEWA Resko

Najlepszy zawodnik turnieju – Raul Gomez - POMORZANIN Nowogard

Warto podkreślić, że słowa uznania za świetnie przygotowane oraz sprawnie i bezproblemowo przeprowadzone zawody należą się Prezesowi LKS Polonia Płoty Grzegorzowi Ratajczykowi.

str

Zdjęcia (103)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe