Jak karnawał to i … zabawa karnawałowa!

  • 10.02.2020, 20:43
  • SP Mechowo
Jak karnawał to i … zabawa karnawałowa!
6 lutego w Szkole Podstawowej w Mechowie odbyła się zabawa karnawałowa, jedna z ważniejszych uroczystości w planie działalności Samorządu Uczniowskiego. Na początku uroczystości zorganizowano konkurs na najładniejsze przebranie. Wszystkich przebranych uczniów nagrodzono książeczką i słodkim upominkiem.

Do tańca przygrywał DJ Wkl Events i robił to tak skutecznie, że parkiet nie pustoszał ani na chwilę. Muzyka - dostosowana do wieku uczestników zabawy - porywała do tańca tych młodszych, i tych najstarszych. Konkurs na Króla i Królową Balu w klasach "młodszych" wygrali Amelia i Tomek. Parą książęcą zostali Milenka i Fabian. Para Królewska w wersji starszej to Królowa Anna i Król Dawid, oboje są uczniami kl. VIII. Zabawa karnawałowa była także doskonałą okazją na zrobienie sobie zdjęcia z niespodziewanym gościem, nieco strasznym, nieco mrocznym...

Energię, straconą podczas zabawy i pląsów na parkiecie, można było uzupełnić w klasie V, gdzie opiekunka SU Pani Ewa Polniak, przy współudziale Mam naszych uczniów, zorganizowała słodki poczęstunek oraz zapas wody i napojów.

Serdecznie dziękujemy naszym drogim Mamom za słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przebieg Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Informujemy, że to dzięki Państwa zgromadzonym podczas kiermaszu funduszom odbyła się niniejsza zabawa karnawałowa.

M.Sz.

SP Mechowo

Zdjęcia (71)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe