POGOŃ SZCZECIN

  • 10.02.2020, 14:18
  • Paweł Drąg
POGOŃ SZCZECIN
NEWSLETTER

Event był imprezą zamkniętą, dedykowaną naszym partnerom oraz klientom Toyoty i Lexusa. To też sygnał dany biznesowemu otoczeniu, że wokół Pogoni dzieje się coraz więcej i dobrze być częścią stale rozwijającego się projektu. Wśród zaproszonych było wiele znakomitości zarówno ze świata przedsiębiorczości, jak i sportu. Nie chcielibyśmy nikogo pominąć, dlatego też nie wymienimy ich nazwisk, ale zapraszamy do przejrzenia galerii, którą znajdziecie TUTAJ.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/sukces-prestizowego-eventu/

 

Pogoń Szczecin & Toyota Lexus Kozłowski Business Event już za nami, ale nadal wracamy myślami do pionierskiej dla nas inicjatywy, ponieważ jej skala była wyjątkowa. Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji i przebogaty program, aby pierwszy historyczny event, który organizowaliśmy wspólnie z Toyota, Lexus Kozłowski, niósł za sobą ogrom pozytywnych emocji. Zastanawiacie się jak było?

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ale-to-bylo-dobre/

 

Przede wszystkim jesteśmy brokerem, który rozwiązuje przeróżnego rodzaju problemy i odpowiada na potrzeby rynku. Zjawiłem się na śniadaniu biznesowym, ponieważ zależy mi, by marka Daniel’s Investment była rozpoznawalna nie tylko na rynku szczecińskim, ale i ogólnopolskim. Wiem, że kooperacja z Pogoń Szczecin Business Club stwarza takie możliwości. Budujemy sieć agentów, freelancerów i współpracowników na wyłączność oraz tych, którzy na zasadach brokerskich działają ze swoimi ofertami, a naszą, jako komplementarną, uzupełniają. Mamy kilkunastu agentów w Niemczech, a także kilku w Tel Avivie, na Florydzie, w Rosji, Austrii czy Dubaju. Budujemy naszą sieć i dynamicznie ją rozwijamy. Nie zawaham się stwierdzić, że mamy jeden z najwyższych poziomów prowizyjnych od sprzedaży na rynku, jak i również narzędzia wsparcia i know how. Zapraszam oczywiście do współpracy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/ekskluzywnosc-jest-kwestia-wyboru/

 

Od strony stereotypowej utarło się, że esport jest wyłącznie dla młodych ludzi. Czy rzeczywiście tak jest?
W kwestii aspektu rozrywkowego twierdzę, że jest atrakcyjny dla wszystkich, bez podziału na wiek. Profesjonalny esport, a więc rywalizacja na stopie krajowej i międzynarodowej, zazwyczaj wiąże się już z młodymi ludźmi. Skłaniają ku temu predyspozycje biologiczne, czyli refleks, ale i połączenie pomiędzy okiem i ręką, czyli jak szybko można reagować w przeróżnych okolicznościach pojedynku. Nie bez znaczenia jest także młodzieńczy zapał, który popycha w stronę walki o swoje cele i marzenia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/esport-na-rowni-z-branza-sportowa/

 

Zasady premiowania powinny być określone indywidualnie, jeśli w firmie jest zatrudnionych mniej niż 20 osób. Wtedy też informacja o premii uznaniowej musi być wpisana do umowy o pracę lub w regulamin premiowania. Nie oznacza to wtedy, iż przedsiębiorstwo ma obowiązek regularnie kierować na konto pracownika premię. Nadal pozostaje to w jego gestii, sam zapis od strony formalnej jedynie pozwala na ten krok.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/gloryfikacja-pracownika/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe