Nowogard: Wernisaż Poplenerowej Wystawy Wędrującej pt. „Portret natury”

  • 07.02.2020, 23:43
  • MBP w Nowogardzie
Nowogard: Wernisaż Poplenerowej Wystawy Wędrującej pt. „Portret natury”
w Nowogardzie miał miejsce wernisaż Poplenerowej Wystawy Wędrującej pt. „Portret natury”

Przybyłych gości przywitała prezes Golczewskiego UTW Pani Janina Kołodzińska. Wspólnie ze szczecińskim artystą – plastykiem Janem Michałem Szewczykiem są kuratorami tej wystawy.

Wspominając uczestnictwo prawie 300 osób  tego ogromnego przedsięwzięcia jakim jest Letnia Szkoła Seniora Pani Janina podziękowała wszystkim zaangażowanym, autorom obrazów, rękodzieł, działaczom UTW  za aktywny udział i pracę, którą włożyli w doskonalenie swoich dzieł.

Wernisaż podróżuje po całym województwie zachodniopomorskim. Obrazy miały już swoją premierę w Dziwnówku, Golczewie, Kamieniu Pomorskim oraz Gryficach. W bibliotece w Nowogardzie wystawa będzie dostępna przez cały miesiąc luty w godzinach otwarcia biblioteki. Następnie powędruje do Gryfina, Pyrzyc, a finałem będzie Urząd Marszałkowski w Szczecinie.

MBP w Nowogardzie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe