POGOŃ Szczecin

  • 03.02.2020, 11:32
  • Paweł Drąg
POGOŃ Szczecin
NEWSLETTER

– Udanie wszedłem w nowy rok, ponieważ jest dużo pracy. Pozyskuję nowych klientów, co nie zmienia faktu, że nic nie stoi na przeszkodzie, by było ich jeszcze więcej. Stąd moja obecność na spotkaniu biznesowym. Zapowiada się ciekawy rok, ponieważ nie zamierzamy spuszczać z tonu i mamy sporo planów na kolejne miesiące. Cieszy mnie rosnąca renoma i fakt, iż mamy nowych klientów z Danii. To trudny rynek, a jednak niektórzy z nich sami się zgłaszają, ponieważ słyszą dobre o nas opinie. Serce też rośnie, jak patrzę na „rosnący” stadion. To przyjemność obserwować ten proces – opowiadał Artur Bugaj, prowadzący firmę transportową.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/plan-na-powodzenie-zamierzen/

 

Firma, której jestem współwłaścicielem, ma dwa zakresy funkcjonowania, które wchodzą w obręb możliwości handlowych przedsiębiorstwa. Pierwszy z nich to ułatwienia pokonywania barier dla osób starszych i niepełnosprawnych. To choćby windy domowe czy krzesełka schodowe. Instalujemy również platformy dla osób niepełnosprawnych, których jest coraz więcej w przestrzeni publicznej. Tutaj operujemy na terenie całego kraju. Co istotne, posiadamy w Szczecinie sklep medyczny, w którym można znaleźć artykuły ortopedyczne i rehabilitacyjne, a także środki pomocnicze. Większość z nich jest refundowana przez fundusz zdrowia.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/pogon-traktuje-z-sentymentem/

 

Styczeń tradycyjnie trwa dla nas nie cztery tygodnie, a trzy. To dlatego, że wszelkie działania rozpoczynamy wraz z początkiem przygotowań piłkarzy, a więc w drugim tygodniu stycznia. Nie zmienia to faktu, że od samego początku jest bardzo intensywnie, czego najlepszym dowodem są projekty, które już zdążyliśmy zrealizować.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4900-2/

 

Świat pędzi na złamanie karku, a my jesteśmy częścią tego wyścigu. Kiedy znaleźć czas na to, by zwolnić i w końcu odpocząć? W Polsce około 50% pracującego społeczeństwa nie korzysta ze wszystkich przyznanych im dni urlopowych. Skutkiem tego jest narastające zmęczenie, apatia, a nawet wypalenie zawodowe. Ratunkiem w takiej sytuacji może okazać się urlop regeneracyjny, czyli sabbatical.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4885-2/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe