I Bal Charytatywny SP w Modlimowie na rzecz sztandaru dla szkoły

  • 01.02.2020, 20:05
  • str
I Bal Charytatywny SP w Modlimowie na rzecz sztandaru dla szkoły
I Bal Charytatywny zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Modlimowie zorganizowany dla zebrania środków na zakup sztandaru dla szkoły i organizację uroczystości nadania imienia Jana Pawła II.

Bal odbył się w sali Rega Arena w Płotach w piątek 31 stycznia. Inicjatorka balu dyrektor szkoły Marzena Stępień, wspierana przez zespół organizacyjny oraz przedstawicieli rodziców zaprosiła grono zacnych gości a przede wszystkim sponsorów gotowych wesprzeć szczytną ideę nadania szkole sztandaru oraz imienia wielkiego Polaka św. Jana Pawła II. .
Wśród przybyłych znalazł się gość honorowy poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa, Wicestarosta Waldemar Wawrzyniak, Zastępca Burmistrza Edyta Podgórska, Przewodnicząca Rady Powiatu Agnieszka Mackojć, Sekretarz Gminy Elżbieta Ziółkowska, Dyrektor MGOKiS w Płotach Paweł Marek, Dyrektor Przedszkola Agnieszka Gałązka, płotowscy radni: Anna Bugzel, Eugeniusz Czaboryk, Rafał Wandachowicz i Ireneusz Bury oraz liczne grono sympatyków SP w Modlimowie którzy bardzo aktywnie i efektywnie włączyli się w organizowane w trakcie balu aukcje. Można było wylicytować vouchery na różnego rodzaju atrakcje w tym takie jak lot widokowy samolotem ale największym chyba powodzeniem cieszyły się licytacje ‘specjalnych gwoździ umieszczanych w drzewcu sztandaru upamiętniających imię i nazwisko darczyńcy. W tej materii bal zakończył się oczywistym sukcesem – dzięki hojności „ludzi wielkiego serca” zebrano kwotę ok. 26 tys złotych.

Drugim, niewątpliwym sukcesem był niewątpliwie sam bal, na którym panowała serdeczna, Głównie były to Atmosfera na balu była bardzo serdeczna i sprzyjająca wspaniałej zabawie tak, że rozbawieni goście z trudem rozstawali się we wczesnych godzinach porannych.

str

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe