Wojewódzkie Eliminacje o Puchar PZPN w Gryf Arenie

  • 01.02.2020, 21:58
  • str
Wojewódzkie Eliminacje o Puchar PZPN w Gryf Arenie
W sobotę 1 lutego, w Gryficach odbyły się rozgrywki w piłkę halową w ramach Turnieju Finałowego Wojewódzkich Eliminacji o Puchar PZPN. Mecze grupowe młodzi piłkarze rozgrywali na dwóch gryfickich obiektach – w Hali Widowiskowo – Sportowej Gryf Arena oraz w hali SP 4 Gryfice.

Do finału rozgrywanego już na boisku Gryf Areny spotkały się po cztery najlepsze drużyny z rozgrywek grupowych. W finale spotkały się dwa zespoły ze Szczecina - Arkonii i Akademii Piłkarskiej Pogoń. finałowym zmaganiom towarzyszyły ogromne emocje a przebieg meczu był bardzo wyrównamy i o ostatecznym zwycięstwie Arkonii zadecydowała seria rzutów karnych.

Na zakończenie imprezy wszystkie drużyny przyjęły gratulacje oraz zestawy piłek od Wiceprezesów ZZPN Henryka Wawrowskiego i Waldemara Echausta oraz Starosty Gryfickiego Ryszarda Chmielowicza. Zwycięska drużyna odebrała też czeki na kwotę 500 zł.

Wyniki Półfinału:
AP Pogoń Szczecin vs AP Pogoń Szczecin II - 2:0
Arkonia Szczecin vs Gavia Choszczno - 2:1

Wyniki Finału:
Arkonia Szczecin vs AP Pogoń Szczecin - 1:1 (rzuty karne: 2:1)

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nadchodzących mistrzostwach!

str

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe