Bal studniówkowy w Zespole Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach

  • 29.01.2020, 21:51
  • ZS im Miłosza
Bal studniówkowy w Zespole Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach
"Skończymy o pianiu kura, później już tylko matura". Jan Kochanowski

Zgodnie z zapowiedzią na zaproszeniu, zabawa studniówkowa uczniów  Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach trwała do białego rana. W niezwykle eleganckiej scenerii lokalu "Folga" wraz z młodzieżą bawili się zaproszeni goście: dyrekcja: pan Stanisław Stolz, pani Joanna Mejna, pan Jerzy Sowa, wychowawcy klas, nauczyciele i rodzice. Gościem specjalnym był starosta Powiatu Gryfickiego - pan Ryszard Chmielowicz.

 Po przecięciu wstęgi i oficjalnym otwarciu balu, uczniowie zatańczyli poloneza w oryginalnej choreografii, przygotowanej przez panią Sylwię Szczepankiewicz. Cała noc była pełna atrakcji: oglądaliśmy zabawny skecz o nauczycielach w wykonaniu uczniów z klasy III LMS, wybieraliśmy królową i króla balu, degustowaliśmy tort, braliśmy udział w zabawach proponowanych przez DJ-a. Teraz już tylko możemy powiedzieć: "(...)Minęła studniówka" z wielkim hukiem. Czas ucieka i matura coraz bliżej".

ZS im Miłosza

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe