Szkoła w Błotnie ma nowy przyszkolny plac zabaw

  • 23.01.2020, 14:45
  • str
Szkoła w Błotnie ma nowy przyszkolny plac zabaw
We wtorek 21 stycznia przy Szkole Podstawowej w Błotnie odbyło się oficjalne przekazanie do użytkowania przyszkolnego placu zabaw.

Nowy plac o nawierzchni piaszczystej ze zjeżdżalniami i labiryntami oraz podwójną huśtawką zastąpił starą drewnianą i wyeksploatowaną instalację i pozwoli dzieciom na aktywne spędzanie czasu w przerwach między lekcjami i w czasie wolnym.

W uroczystości przekazania z udziałem burmistrza Roberta Czapli wzięli udział radna powiatowa – Aneta Wysoszyńska, radni gminni Jacek Jankowski, Jerzy Kubicki, Renata Piwowarczyk, Jacek Rafiński, Jacek Wierny, sołtys wsi Błotno – Danuta Nowak,. Dyrektor SP w Błotnie – Tomasz Żelazowski oraz przedstawiciele rodziców.

W przecięciu wstęgi, wraz z burmistrzem radnymi ostatnie „cięcie” należało do najmłodszych, przyszłych użytkowników placu. Zaraz po otwarciu liczna gromadka dzieci, pokrzepiona słodkim poczęstunkiem, zdecydowała się na praktyczne przetestowanie nowej instalacji. Całość uroczystości wizytował wielki miś w „barwach Nowogardu”.

Warto dodać, że burmistrz Nowogardu Robert Czapla od lat wspiera budowy i rozwój infrastruktury rekreacyjnej służącej mieszkańcom gminy. Powstają parkingi, siłownie zewnętrzne a także kolejne place zabaw

str

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe