Pogoń Szczecin

  • 27.01.2020, 13:02
  • Paweł Drąg
Pogoń Szczecin
NEWSLETTER

– W moim zespole pracują osoby, które są związane z firmą od około 30 lat. To są zupełnie inni ludzie. Młodzi, którzy teraz przychodzą, szybko szukają pieniędzy i nowości. A co z tego, że ktoś ma w CV Excela i szereg innych, teoretycznych umiejętności? Ważniejsza jest praktyka i serce do pracy. Trzeba kochać to, co się robi. To najprostsza rada na osiągnięcie sukcesu. Bez miłości ucieka kreatywność. Człowiek robi coś, byle tylko dotrwać do jednej, konkretnej godziny – uzupełnia Jan Kozłowski.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chce-by-klient-czul-sie-u-nas-jak-w-domu/

 

Ewentualność wprowadzenia tej idei najbardziej odczuwalne byłoby dla pracodawców, ponieważ wiązałoby się ze zwiększeniem kosztów działania firm. 35 dni to w zasadzie 7 tygodni pracy, a więc 1,5 miesiąca wolnego w skali roku. Do tego należy doliczyć ewentualność finansowania wynagrodzenia chorobowego, które maksymalnie może wynieść nawet 33 dni rocznie. 68 dni to niemalże kwartał całego możliwego pełnienia obowiązków, co jest już mocno pokaźną liczbą i zarazem problemem dla pracodawców.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/35-dni-urlopu/

 

Specjalnymi uczestnikami inicjatywy będą piłkarze Pogoni Szczecin oraz sztab szkoleniowy pierwszego zespołu. To fantastyczna okazja do uściśnięcia dłoni granatowo-bordowych, zamienienia z nimi kilku słów oraz zrobienia pamiątkowych fotografii. Ponadto, trener Kosta opowie o okresie przygotowawczym, a także odpowie na pytania zadawane z publiczności. Ponadto, odbędzie się uroczystość wręczenia nagrody dla piłkarza rundy jesiennej Dumy Pomorza.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/tego-jeszcze-nie-gralismy/

 

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe