Tajemnice sukcesu dziecka - Warsztaty dla rodziców i nauczycieli

  • 23.01.2020, 20:37
  • Trzebiatowski Ośrodek Kultury
 Tajemnice sukcesu dziecka - Warsztaty dla rodziców i nauczycieli
Warsztaty dla rodziców i nauczycieli pod hasłem: Tajemnice sukcesu dziecka - prowadząca DOROTA TRYNKS

( właściciel i metodyk Akademii Nauki w Szczecinie, germanistka, trener efektywnego uczenia się, certyfikowany trener kadr systemu oświaty, wspiera szkoły w rozwoju, w odejściu od kultury nauczania na rzecz kultury uczenia się i rozwoju potencjału).

 

 

Tajemnica sukcesu dziecka czyli sposoby na uczenie się
 przynoszące radość i entuzjazm - warsztaty dla rodziców dzieci szkolnych i nauczycieli zainteresowanych wspieraniem dzieci w rozwoju umiejętności uczenia się.

Spotkajmy się i porozmawiajmy. Tym razem o tym, jakie czynniki warunkują sukces dziecka, jakkolwiek byśmy go sobie nie definiowali. Z czym dziecko przychodzi na świat, co nieświadomie blokujemy jako dorośli (rodzice w domu, nauczyciele w szkole, szkoła jako instytucja), co potrzebujemy rozwinąć w sobie, aby móc rozwijać w dzieciach i dlaczego warto…

Warsztaty są zaproszeniem do refleksji na temat radości ze zdobywania wiedzy, odwagi popełniania błędów i sięgania po nieszablonowe rozwiązania, do zweryfikowania naszej rodzicielskiej i nauczycielskiej postawy i do poznania konkretnych sposobów na podtrzymywanie dziecięcej determinacji do rozwoju.

Zapraszamy rodziców i nauczycieli poszukujących, zainteresowanych wspieraniem dzieci w rozwoju w kontekście uczenia się przez całe życie, a nie tylko do najbliższej klasówki.

 

Korzyści dla uczestników:

większa świadomość przyczyn zachowań dzieci

większa skuteczność oddziaływań

refleksja na temat własnego stylu bycia rodzicem i bycia nauczycielem

inspiracja do stosowania metod wykraczających poza własne doświadczenie

 

Zapraszamy Marta Górska

Trzebiatowski Ośrodek Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe