Filia biura poselskiego Jarosława Rzepu otwarta w Trzebiatowie

  • 20.01.2020, 20:24
  • str
Filia biura poselskiego Jarosława Rzepu otwarta w Trzebiatowie
Poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa w sobotę 18 stycznia w Trzebiatowie otworzył otworzył filię swojego biura poselskiego. Biuro zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego – naprzeciwko "starego domu kultury" i będzie otwarte w poniedziałki w godz. 9.00 – 12.00 oraz środy w godz.16.30 – 18.30.

Biuro jest oczywiście otwarte dla wszystkich mieszkańców powiatu gryfickiego a lokalizacja w Trzebiatowie wiąże się z jeszcze poprzednimi wyborami gdy w kampani wyborczej Jarosław Rzepa obiecał, że utworzy biuro poselskie w Trzebiatowie. Wtedy się nie udało ale po sukcesie w ostatnich wyborach obietnica została spełniona.

Znaleziono lokalizację spełniającą potrzeby biura i stał się ono faktem. To też nie tylko spełnienie wyborczej obietnicy. Jarosław Rzepa jeszcze jako wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego bardzo aktywnie wspierał inicjatywy i inwestycje podejmowane w gminie Trzebiatów, jest też wyraźnie zafascynowany liczbą zabytków i urokiem miasta, pierwsza ważna inicjatywa w działalności parlamentarnej to zaangażowanie się we wsparcie wniosku „Trzebiatów Miastem Historii”. Już w najbliższych dniach zaplanował spotkanie w Instytucie Dziedzictwa Narodowego właśnie w sprawie tego wniosku. Jak twierdzi nie będzie to łatwe zadanie ale taki cel sobie postawiłem – mówi poseł Jarosław Rzepa.

str

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe