Noworoczno - opłatkowe spotkanie członków i sympatyków PSL

  • 20.01.2020, 22:47
  • str
Noworoczno - opłatkowe spotkanie członków i sympatyków PSL
To już od lat osiemdziesiątych doroczna tradycja, że członkowie i sympatycy organizacji Polskiego Stronnictwa Ludowego spotykają się na początku roku na noworoczno-opłatkowym spotkaniu. W tym roku ludowcy z powiatu gryfickiego spotkali się 18 stycznia w trzebiatowskiej restauracji Ratuszowa.

W restauracyjnej sali zgromadziło się liczne grono działaczy społecznych, samorządowców, aktywistów Polskiego Stronnictwa Ludowego a także sympatyków ruchu ludowego. Wśród obecnych znalazł się też poseł na Sejm RP Jarosław Rzepa a także inicjator noworocznych spotkań, były wicewojewoda Andrzej Durka.

Noworoczno – opłatkowe spotkanie to spotkanie znajomych i przyjaciół których łączy nie tylko idea ruchu ludowego, to okazja do podsumowań i wymiany poglądów ale przede wszystkim złożenia sobie noworocznych życzeń.

Jak podkreślił poseł Jarosław Rzepa, ten rok dla stronnictwa zaczął pomyślnie, najważniejsze zadanie w tym roku to wybory prezydenckie i wspieranie kandydatury prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza. W tym roku przypada też okrągła, 125 rocznica powstania ruchu ludowego. PSL to partia o charakterze samorządowym i nieprzerwanie odgrywająca znaczącą rolę w życiu społecznym i politycznym kraju i regionów.

Przyłączamy się do życzeń wszelkiej pomyślności jakie uczestnicy spotkania kierowali do wszystkich mieszkańców naszego powiatu i jednocześnie w imieniu redakcji kierujemy do wszystkich działaczy i sympatyków PSL szczere życzenia wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym jak i w działalności społecznej i politycznej.

str

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe