NEWSLETTER

  • 20.01.2020, 19:59
  • Paweł Drąg
 NEWSLETTER
Newsletter Pogoń Szczecin Business Club - zamienić marzenia w rzeczywistość

– Moja działalność rozpoczęła się w 1974 roku, czyli bardzo dawno temu. Powiedziałbym, że można uznać, iż niejako przez przypadek. Duże obciążenia natury rodzinnej spowodowały, że postanowiłem zrezygnować z pracy w dużej bazie w Nowogardzie, którą wcześniej w wielu zakresach organizowałem. To był Wojewódzki Zakład Transportu i Maszyn Drogowych. Wtedy też doszedłem do wniosku, że spróbuję założyć swój własny warsztat samochodowy. Miałem już dosyć pracy papierkowej i wypełniania niezliczonej liczby dokumentów. Chciałem działać i zająć się czymś, co lubię. Możliwe, że nigdy by to nie zaistniało, gdyby nie fakt, że jeszcze wcześniej trafiłem do GS (Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”, przyp. red.), gdzie uskuteczniałem hasło „chcesz jeździć w Mercedesie to pracuj w Geesie”. To tam właśnie pierwszy raz zetknąłem się z transportem, co było dla mnie bardzo cennym doświadczeniem i okazją do nauki – opowiada Jan Kozłowski.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zamienic-marzenia-w-rzeczywistosc/

 

– Wydawało się, że ktoś, kto płacił jak na tamte czasy tak ogromne pieniądze, będzie obcesowy, marudny i nieprzyjemny. Bywało różnie, ale mam wrażenie, że kiedyś jednak klient był bardziej skory do rozmowy i takiej ludzkiej wyrozumiałości. Owszem, mieli swoje wymagania, ale nie można się temu dziwić. Było też zupełnie inaczej z innego powodu. Pierwsze co natenczas robił klient przy oglądaniu samochodu to otwierał i zamykał drzwi, sprawdzając, czy aby na pewno nie trzaskają. Silnik i wszystko inne nie były tak priorytetowe. Brało się to z tego, że samochody, którymi Polacy najczęściej jeździli, miały problemy z drzwiczkami, więc każdy chciał auta, gdzie ten problem byłby wyeliminowany. Mało tego, system zamków w Toyocie i Maździe od tamtych czasów kompletnie się nie zmienił! Nie było takiej potrzeby, bo już wtedy dopracowano go do perfekcji – uważa właściciel firmy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/najwazniejsze-byly-nietrzaskajace-drzwiczki/

 

Specjalnymi uczestnikami inicjatywy będą piłkarze Pogoni Szczecin oraz sztab szkoleniowy pierwszego zespołu. To fantastyczna okazja do uściśnięcia dłoni granatowo-bordowych, zamienienia z nimi kilku słów oraz zrobienia pamiątkowych fotografii. Ponadto, trener Kosta opowie o okresie przygotowawczym, a także odpowie na pytania zadawane z publiczności. Ponadto, odbędzie się uroczystość wręczenia nagrody dla piłkarza rundy jesiennej Dumy Pomorza.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/tego-jeszcze-nie-gralismy/

 

Juventus Turyn pod koniec ubiegłego roku ogłosił uruchomienie tokena, dzięki któremu jego kibice mogą uczestniczyć we wszelkich głosowaniach organizowanych przez klub. Fani Starej Damy czynią to poprzez socios.com, czyli aplikację mobilną, z którą Juventus nawiązał ścisłą współpracę. Żetony mistrza Włoch są tam dostępne po 2 euro za każdy token. Jest to o tyle istotne, że tylko posiadacze tokenów będą mogli głosować nad proponowanymi inicjatywami i tym samym decydować o poszczególnych sprawach klubu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4850-2/

 

Dni wolne mogą być wykorzystane przez pracobiorców, którzy przepracowali co najmniej 6 miesięcy. Urlop może wynosić maksymalnie 36 miesięcy, z tym że warunkiem jest to, że przynajmniej jeden miesiąc musi być przeznaczony dla drugiego rodzica. Oznacza to, że np. matka dziecka ma opcję skorzystania z 35 wolnych miesięcy, ale jeden miesiąc musi zostać spożytkowany przez ojca. Wyjątkiem objęte są sytuacje, kiedy drugiemu rodzicowi dziecka nie przysługuje władza rodzicielska, drugi rodzin dziecka nie żyje lub drugi rodzic dziecka został pozbawiony władzy rodzicielskiej albo taka władza uległa ograniczeniu lub zawieszeniu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/urlop-wychowawczy/

 

Czy wiesz, jako rozpoznać doskonały rocznik? Najpierw zachwycisz się wysmakowaną elegancją Lexusa ES. Potem doświadczysz komfortu miejskiego SUVa NX i crossovera UX. A na finiszu zaskoczy Cię doskonała cena Lexusa CT. Jaka? Sprawdź już teraz!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/doskonaly-tydzien/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe