WOŚP w Karnicach

  • 14.01.2020, 11:31
  • str
WOŚP w Karnicach
Wolontariusze z puszkami wyruszyli na teren gminy już od rana, natomiast artystyczne i kulinarne atrakcje oraz licytacje wystawionych na aukcje przedmiotów wystartowały o godzinie 15:30 w Gminnym Ośrodku Kultury.

W programie imprez towarzyszących działaniu sztabu kierowanego przez Krzysztofa Kolanka znalazły się nauka pierwszej pomocy przez ratowników z OSP Cerkwica, koncert TITTY TWISTER Rock Cover Band.

Mocny akcent karnickiego finału to występy lokalnych artystów, w tym uczniów Szkoły Podstawowej w Cerkwicy i Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach, Julii Kolanek i Jana Kwiatkowskiego, Zespołu „Czerwona Róża”, Zespołu „Żurawianki”, pokaz akrobatyki wicemistrzyni Polski Leny Chrobak z Top Toys. Licytacje prowadzone z ogromnym zaangażowaniem przez Przewodniczącego RG Andrzeja Przeździęka w duecie z Ewą Trębicką rozwiązywały portfele kolejnych uczestników. Koncerty i licytacje uzupełniała  kawiarenka z domowymi wypiekami. Atrakcji nie brakowało, do licyacji włączył się też nasz poseł na Sejm REP Artur Łącki. Tradycyjnie o godz. 20:00 skierowano „światełko do nieba”

Według wstępnych obliczeń w Sztabie WOŚP w Karnicach zebrano 22 924,43 zł

 

str

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe