Solidarna Polska stawia na młodych

  • 15.01.2020, 21:45
  • Biuro Prasowe SP
Solidarna Polska stawia na młodych
Zgodnie z Uchwałą nr 6/2020 Zarządu Krajowego Solidarnej Polski powołano Pana Dariusza Mateckiego do funkcji Przewodniczącego Zachodniopomorskiego Zarządu Regionalnego Solidarnej Polski, jednocześnie z tej funkcji odwołano Pana Roberta Stankiewicza.

Dariusz Matecki (30 l.) jest radnym Rady Miasta Szczecin, był kandydatem do Sejmu z listy PiS w okręgu nr 41, startując z 15. pozycji na liście uzyskał 7 121 głosów. Z wykształcenia jest prawnikiem.


W grudniu 2019 r. poseł Mariusz Kałużny (33 l.) został jednogłośnie wybrany na sekretarza generalnego Solidarnej Polski, minister Michał Woś (28 l.) na funkcję skarbnika partii zaś poseł Norbert Kaczmarczyk (30 l.) na przewodniczącego młodzieżówki.


Solidarna Polska współtworzy Zjednoczoną Prawicę wraz z PiS i Porozumieniem Jarosława Gowina. W tegorocznych wyborach parlamentarnych przedstawiciele SP startowali jako kandydaci KW PiS. Ugrupowanie wprowadziło do parlamentu 18 posłów i dwóch senatorów.
 

Biuro Prasowe SP

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe