GDK ogłasza nabór do dziecięco-młodzieżowego chóru

  • 15.01.2020, 21:23
  • Gryficki Dom Kultury
GDK ogłasza nabór do dziecięco-młodzieżowego chóru
Gryficki Dom Kultury ogłasza nabór do dziecięco – młodzieżowego chóru „CANTORES GRYFOVIENSES”, którego kierownikiem artystycznym i dyrygentem będzie Paweł Antosiak.

Marzeniem Pana Pawła, obecnie organisty w Kościele Mariackim oraz instruktorem Chóru VIOLA i Zespołu CANTABILE z GDK, jest nawiązanie do dawnych tradycji chóralnych w Gryficach i powołanie chóru dziecięco-młodzieżowego, który godnie reprezentowałby nasze miasto, a pogłębiając więzi z rodzimym miastem będzie miał stały udział w jego życiu. Jednocześnie będzie otwarty na świat poprzez uczestniczenie w licznych konkursach, koncertach, festiwalach krajowych i międzynarodowych, a również będzie nawiązywał trwałe kontakty z innymi zespołami z kraju i z zagranicy.

Nabór jest prowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

I grupa 8 - 10 lat grupa „0” umuzykalniająca

II grupa 10 - 15 lat grupa dziecięca

III grupa 15+ grupa młodzieżowa

Dodatkowe informacje oraz zapisy prowadzone są w sekretariacie Gryfickiego Domu Kultury (tel. 913842688)

W lutym 2020 r. rozpoczną się przesłuchania dzieci i młodzieży z gryfickich szkół podstawowych. Na przełomie marca i kwietnia powstanie chór, który wkrótce rozpocznie swą działalność, od początku aktywnie włączając się w życie kulturalne Gryfic.

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe