Gryficki Dom Kultury zaprasza na spektakl "Mayday”

  • 13.01.2020, 23:19
  • Gryficki Dom Kultury
Gryficki Dom Kultury zaprasza na spektakl "Mayday”
"Mayday”, to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray’a Cooney’a – brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy. Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele lat wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet. Na skutek wypadku, jego tajemnica wychodzi jednak na jaw, co wywołuje lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawiają, że „Mayday” od ponad trzydziestu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie.

https://youtu.be/HeULLsXX99g

Termin 15.02 godz. 17:00, Gryficki Dom Kultury

Bilety: sekretariat Gryfickiego Domu Kultury 35 zł (w dni spektaklu 45 zł)

Reżyseria: Zdzisław Derebecki

Premiera: 2018-01-06

Autor: Ray Cooney

Obsada: Natalia Dedo, Anna Podgórzak, Katarzyna Ulicka-Pyda, Bartosz Budny, Wojciech Kowalski, Piotr Krótki, Wojciech Rogowski, Jacek Zdrojewski

Inspicjent: Hanna Student

Scenografia: Wojciech Stefaniak

Foto: Izabela Rogowska

Muzyka: Adrian Adamowicz

Kostiumy: Natalia Kołodziej

Gryficki Dom Kultury

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe