NEWSLETTER

  • 13.01.2020, 22:53
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Dlaczego to inicjatywa właśnie dla Was?

– uwalniamy potencjał przedsiębiorstw i pomagamy znaleźć stałe miejsce na biznesowym rynku
– kojarzymy wspólne sprawy firm, by mogły zawierać pomiędzy sobą cenne porozumienia
– dajemy możliwości do rozmów, zawiązywania kooperacji, a także dbałości o networking osobisty oraz firmowy
– tworzymy przestrzeń budowania relacji towarzyskich i biznesowych oraz pozwalamy, dzięki wzajemnym poleceniom, osiągać efekt synergii
– możliwość interakcji z przedsiębiorcami nie tylko z terenu naszego regionu, ale i całej Polski, a także ewentualność poszerzenia grona partnerów biznesowych

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/nowy-rok-z-mocnym-biznesem/

 

Z pośród pozostawionych kontaktów wybierzemy jeden, z którym skontaktujemy się poprzez numer +48 459 56 1948. Zwycięzca otrzyma nielada niespodziankę! Zostanie zaproszony na obiad w restauracji Wół i Krowa z wybranym przez siebie zawodnikiem Pogoni Szczecin. Brzmi dobrze? Z naszej strony macie gwarancję, że będzie jeszcze lepiej niż sądzicie! Przy losowaniu wygranego weźmiemy pod uwagę formularze wypełnione od 9.01 do 20.01 tego roku.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/obiad-z-pilkarzem-od-pogon-mobile/

 

Jakich kontrahentów poszukuje pan na naszych śniadaniach biznesowych?

Wszystkich tych, którzy byliby zainteresowani nowym hobby w swoim życiu. Dlatego też pytałem o to trenera Kostę Runjaica, ponieważ pomyślałem, że może miałby ochotę nas odwiedzić. Kilka miesięcy temu spotkałem na meczu Pogoni przyjaciela z dawnych lat, więc długo rozmawialiśmy o tym, co się w naszych życiach dzieje. W pewnym momencie dotarliśmy do strzelania, czym się żywo zainteresował. Ustaliliśmy, że wrócimy do tematu za jakiś czas. Tutaj nie trzeba się z niczym spieszyć i w każdym wieku można zacząć swoją przygodę z tym sportem. Wystarczą chęci i odrobina zaangażowania. Mieszkam w Gorzowie, ale urodziłem się w Szczecinie i od dziecka kibicuję Dumie Pomorza. Mój syn urodził się wprawdzie w Poznaniu, ale pierwszą rzeczą, którą zobaczył po powrocie ze szpitala do domu, gdy miał trzy dni, była maskotka Gryfusa. Często przyjeżdżamy na mecze do Szczecina i z całego serca wspieramy Portowców. To nasz klub.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/to-moze-byc-najlepszy-dzien-w-zyciu/

 

Do tej kwoty nie zalicza się dodatku stażowego i jubileuszowego, a także wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych i w porze nocnej. Dopiero od tego roku ta kwota nie obejmuje dodatku za staż. Nie w każdym miejscu pracy musi on być praktykowany. Informacja o tym powinna być umieszczona w regulaminie wynagradzania czy układzie zbiorowym pracy.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/zmiany-w-2020/

 

Jedną z najważniejszych dat, o których trzeba teraz pamiętać, jeśli zatrudnia się od 50 do 249 pracobiorców, to 24 kwietnia. Wtedy też jest ostateczny termin podpisania umowy o zarządzanie PPK. Jest to dokument, który podpisuje pracodawca z przedstawicielem danej instytucji finansowej. Sama decyzja o wyborze tej instytucji winna być efektem porozumienia z przedstawicielstwem osób zatrudnionych. To porozumienie musi zawierać konkretyzację zasad dotyczących PPK, czyli zarządzania środkami na rachunkach.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4836-2/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe