NEWSLETTER

  • 07.01.2020, 11:53
  • Paweł Drąg
NEWSLETTER
Cafu. Rekordzista Brazylii pod względem występów w reprezentacji tego kraju i jej wielokrotny kapitan. Czterokrotny uczestnik mistrzostw świata, dwukrotny mistrz globu. Mistrz Włoch z AS Roma i AC Milan, zwycięzca Ligi Mistrzów. Niekwestionowana gwiazda światowego futbolu i obiekt kultu futbolowych maniaków. Nadal jednak tylko człowiek, więc na wiele kwestii nie może mieć żadnego wpływu. Lotnisko w Abu Dhabi. Mija trzecia godzina opóźnienia samolotu, na który czeka Brazylijczyk. W końcu upragniona chwila następuje, a z hali przylotów wybiega zdyszany Paweł Żurakowski.

Paweł jest wychowankiem Pogoni, a od kilku lat szefem The Royal Sport Management, która od dłuższego czasu organizuje letnie i zimowe obozy Dumy Pomorza. I tak jak za transferami kryją się agenci, tak za dobrze zorganizowanym zgrupowaniem stoi firma, która się w tym specjalizuje. Wróćmy jednak do historii o Cafu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/dotknac-gwiazd-wspolpraca-z-najwiekszymi-na-swiecie/

 

Kiedyś pod tym względem było jeszcze trudniej, ponieważ w Pogoni pracowało o wiele mniej ludzi. Pamiętam czasy, kiedy zaczynałem tu pracę i przez długi okres w klubie trzymałem trzy zestawy ubrań – casual do codziennej pracy, garnitur do spotkań biznesowych oraz kombinezon roboczy. Było mnóstwo sytuacji, gdy w trakcie dnia przebierałem się trzykrotnie, by móc wykonać wszystkie obowiązkowe czynności. Mieliśmy kiedyś ekspozycję zdjęć w Ogrodzie Różanym, więc w ciągu dnia umawialiśmy się z klientami i zajmowaliśmy się działaniami biznesowymi, zaś wieczorem przebieraliśmy się w dres, wyruszaliśmy do sklepów po obejmy, płyty OSB, itp, a następnie cięliśmy to wszystko, ponawiercialiśmy dziury, organizowaliśmy busa i ruszaliśmy do Ogrodu, by przez pół nocy montować prezentację. To nie jest historia odosobniona, tylko jedna z wielu.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/by-rytm-granatowo-bordowego-serca-byl-slyszalny-w-calym-wojewodztwie/

 

W 1949 roku w Chinach zapanował komunizm, a obce religie z marszu zostały zakwalifikowane jako ideowe zagrożenie dla społeczeństwa. Skutkowało to niszczeniem kościołów, usuwaniem krzyży z miejsc publicznych, zamykaniem wiernych w więzieniach i obozach pracy, a także wszelkimi możliwymi symptomami prześladowania. Mimo ogromu przeszkód chińskie chrześcijaństwo jednak przetrwało. W materii przestrzegania podstawowych praw człowieka nadal wiele kwestii jest wielce problemowa, ale w tamtejszych domach wiara nie zgasła i jej ogień nadal się tli. – Kiedyś niewiele działo się w Chinach na Boże Narodzenie. Raz, że ludzie nie mieli pieniędzy i nie dbali tak o tradycje, dwa że nasze władze nie pozwalały na celebracje. Teraz w Chinach jest coraz większa różnorodność kulturalna, co też powoduje, że dbałość o tradycje jest większa. Na pewno wpływ ma także to, że młodzi Chińczycy studiują za granicą i wracając do kraju chcą kultywować to, czego nauczyli się i co zobaczyli poza granicami ich państwa – opowiada Yuanming Wang, właściciel Restauracji Sake oraz Jin Du.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/chinskie-dzieci-tez-pisza-listy-do-mikolaja/

 

Mamy dla was teksty, do których najlepiej podchodzić z gorącą kawą i nastrojem na spokojne delektowanie się lekturą. Wybraliśmy kilkanaście długich artykułów biznesowych, gdzie staraliśmy się podejść kompleksowo i wyczerpująco do danych tematów. Są to więc materiały mocno rozbudowane, ale i nie mamy wątpliwości, że można się z nich sporo dowiedzieć. Owocnego czytania, Portowcy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/opowiesci-biznesowe/

 

Każdego dnia czynimy wszystko, aby Pogoń Szczecin podążała drogą rozwoju. Zarówno pod względem sportowym, jak i biznesowym. Za nami więc pasjonujący rok, w którym intensywność przeróżnych działań była olbrzymia. Zapraszamy was na spacer przez pierwszą połowę 2019 roku.

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/biznesowe-podsumowanie-roku-czesc-1/

 

Druga połowa roku upłynęła w rytm kolejnych istotnych dla nas porozumień, a także przeróżnych akcji, skierowanych bezpośrednio w stronę kibiców. Rok 2019 uznajemy za zamknięty. Dobrze jest jednak wrócić na chwilę do tych wszystkich wspaniałych momentów, ponieważ działo się wiele kwestii, które tworzyły rzeczywistość granatowo-bordowych. Kiedy już będziemy mieli to za sobą, spojrzymy przed siebie. 2020 rok będzie jeszcze lepszy!

 

https://biznes.pogonszczecin.pl/4790-2/

Paweł Drąg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe