Wielki Koncert Noworoczny w GDK

  • 01.01.2020, 12:36
  • str
Wielki Koncert Noworoczny w GDK
Jak powitać Nowy Rok? Prawie każdy ma swój pomysł zależnie od upodobań i możliwości finansowych. Możliwości jest wiele. Zaczynając od tych ekstremalnych, można się wybrać na najbardziej ekskluzywny bal w kraju a nawet za granicą, można wybrać się na bal noworoczny jakich wiele odbywa się w okolicznych lokalach, można wziąć udział w plenerowym koncercie lub zabawie albo zwyczajnie położyć się spać wieczorem jak w każdy inny dzień.

Propozycja powitania Nowego Roku na Sali Koncertowej to jeszcze w naszym kraju swoista nowość, nowość która dotarła także do Gryfic. Na Koncert Sylwestrowy zaprosił Gryficki Dom Kultury. Liczna grupa Gryficzan zdecydowała się na powitanie Nowego Roku bawiąc się przy najpiękniejszych ariach i duetach operetkowych, musicalowych a także znanych światowych przebojów.

A wszystko to w wykonaniu znakomitych artystów scen poznańskich i łódzkich oraz międzynarodowej, ukraińsko-brazylijskiej pary baletowej. Na scenie zaprezentowali się Emilia Zielińska, Anna Michalak, Mariusz Ruta i Bartosz Kuczyk który nie tylko śpiewał ale też z wielką swadą, dowcipem i muzyczną erudycją cały koncert poprowadził.

W kulminacyjnym momencie koncertu zarówno widzowie jak i artyści na powitanie Nowego 20202 roku wznieśli toast oraz złożyli sobie noworoczne życzenia.

str

Zdjęcia (44)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe