MOKASYN - Migawki z sezonu 2019 - 6

  • 31.12.2019, 20:31
  • MAC
MOKASYN - Migawki z sezonu 2019 - 6
Nicola w ZLKL Zielona Góra.

Barwy ZLKL Zielona Góra reprezentuje od grudnia tego roku Nicola Balon. W związku z podjęciem przez nią nauki w Zielone Górze i chęci reprezentowania miejscowego klubu - MLUKS „Mokasyn” Płoty udzielił zgody na zmianę barw klubowych na okres nauki.
Przez ponad pięć lat spędzonych w „Mokasynie”, Nicola przeszła drogę od małej dziewczynki startującej w imprezach masowych do młodziczki z drugą klasą sportową i workiem medali mistrzostw województwa i międzywojewódzkich.                                                                                                        

Poniżej najważniejsze osiągnięcia:
- 9 miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików (Tarnów) - w biegu na 100 metrów,
- 7 miejsce w Bałtyckich Igrzyskach Młodzieży (Baltic Sea Youth Games (Karlstad – Szwecja) - w biegu na 80 metrów przez płotki,
- wielokrotna reprezentantka województwa zachodniopomorskiego w Finałach Ogólnopolskich Zawodów Lekkoatletyka dla Każdego (Warszawa, Toruń),
- medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – srebro w biegu na 100 m. i brąz w biegu na 200 m. przez płotki,
- wielokrotna medalistka Mistrzostw Województwa na stadionie i w hali w biegach sprinterskich, biegach płotkarskich i w skoku w dal,
- zawodniczka Kadry wojewódzkiej Młodzików,
ponadto
- w barwach swojej szkoły wielokrotna medalistka Mistrzostw Województwa m.in. najlepsza zawodniczka mistrzyń województwa w czwórboju lekkoatletycznym i w sztafetowych biegach przełajowych a Indywidualnie medalistka w skoku w dal, biegu na 100 metrów.                                                                                                                                                                          

 Nicola - dziękujemy za te piękne chwile z nagrodami, medalami czy też rekordami klubu, ale też za te chwile trudne uczące nas pokory, cierpliwości i zrozumienia. Wierzymy, a wręcz jesteśmy przekonani że w barwach nowego klubu sięgniesz po kolejne medale i rekordy.
Trzymamy kciuki. Powodzenia.

MAC

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe