MOKASYN - Migawki z sezonu 2019 - 2

  • 31.12.2019, 20:15
  • MAC
MOKASYN - Migawki z sezonu 2019 - 2
Finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych.

W Tychowie po raz kolejny odbyła się największa impreza w kalendarzu Szkolnego Związku Sportowego - Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół. Na malowniczych terenach zabytkowego parku rywalizowały 10-osobowe zespoły mistrzów poszczególnych powiatów. W imprezie w barwach swoich szkół wystartowała liczna grupa naszych zawodników.
Ekipa dziewcząt SP 2 Płoty (Julia Kuna, Małgorzata Okrój, Karolina Wachura, Magdalena Mączka, Gabriela Nowowiejska, Wiktoria Krawczyk, Dominika Trela, Agnieszka Zinkiewicz, Agata Grabowska, Nikola Kusiak, op. Dorota Kecler ) uplasowała się na 11 miejscu, sztafeta LO Gryfice z sześcioma zawodniczkami klubu „Mokasyn” (Zofia Bątkiewicz, Patrycja Bałasz, Joanna Bujarowicz, Marcelina Miłoszewicz, Paulina Zdzięborska, Edyta Bielska) wywalczyła 12 miejsce, a podopieczne Szymona Keclera z SP 4 Gryfice zajęły 18 lokatę.
Bardzo dobrze spisał się w ekipie ZS 2 Stargard Dawid Bałasz a jego szkoła wywalczyła brązowy medal.

 

MAC

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe