Jasełka w Szkole Podstawowej w Modlimowie

  • 25.12.2019, 18:59
  • str
Jasełka w Szkole Podstawowej w Modlimowie
Okres przedświąteczny obfituje w różne formy wejścia przez różne zorganizowane społeczności w świąteczny nastrój. Jedną z takich form i coraz bardziej popularną stają się „Jasełka” – amatorsko przygotowane widowiska związane z historią narodzin Jezusa.

W piątek 20 grudnia w Szkole Podstawowej w Modlimowie uczniowie zaprezentowali takie jasełkowe widowisko i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego bo jak wspomniałem podobnych inscenizacji odbywa się wiele.

Tym razem muszę podkreślić, że poziom artystyczny i wykonawczy widowiska okazał się tak wysoki a zaangażowanie i przygotowanie młodych artystów wręcz profesjonalne, że nawiązanie, że odbyło się to wszystko w niewielkiej wiejskiej szkole mogłoby to wrażenie wypaczyć. Wspaniałe widowisko, gra aktorów kostiumy i didaskalia beż zarzutu. Gratulacje.

Nie zapomnijmy też, że widowisko miało charakter przygotowania do najważniejszych świąt w roku to i lista przybyłych gości może świadczyć o jego randze.  Na widowni zasiedli:Przewodnicząca Rady Powiatu Gryfickiego Agnieszka Mackojć, Wiceburmistrz Płotów Edyta Podgórska wraz z grupą Radnych.Po jasełkach Dyrektor Szkoły Marzena Stępień złożyła wszystkim serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne a do życzeń przyłączyli się też goście. Spotkanie zakończyło się wspólnym przełamaniem się opłatkiem i wzajemnymi życzeniami Wesołych Świąt i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.  

str

Zdjęcia (73)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe