Spotkanie wigilijne Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach

  • 22.12.2019, 20:22
  • Źródło: Starostwo Powiatowe w Gryficach
Spotkanie wigilijne Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach
W piątek, 20 grudnia br. młodzi muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej, ich rodzice, nauczyciele i przyjaciele spotkali się w hali Rega Arena w Płotach na spotkaniu wigilijnym. W uroczystości uczestniczyli m.in. Wicestarosta Gryficki Waldemar Wawrzyniak, Burmistrz Płotów Radosław Mackiewicz czy Wiceburmistrz Edyta Podgórska.

Po przywitaniu oraz życzeniach wszyscy zasiedli do stołów by w typowo rodzinnej atmosferze przystąpić do spożywania podawanych tradycyjnie wigilijnych potraw. Część orkiestry zagrała piękne polskie kolędy. Spotkanie przebiegło w ciepłej, świątecznej atmosferze. Wszyscy zebrani cieszyli się, że mogli spotkać się w swoim gronie.

 

Tekst i Foto: Starostwo Powiatowe Gryfice

Źródło: Starostwo Powiatowe w Gryficach

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu ECHOmedia.info z siedzibą w Gryficach jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe